ONLINE: Od 18:00 v Edenu proti Bohemians | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Edenu proti Bohemians

Slávisté od 18:00 vstoupí do úvodního kola nadstavbové části. Jakou sestavu vybral pro souboj s Bohemians trenérský štáb?

Oproti vítěznému finále na Letné doznala základní sestava dvou změn. Místo Tomáše Holeše nastupuje v obranné řadě Taras Kačaraba, který si tak připíše svůj 50. ligový start v sešívaném. Místo Ibrahima Traorého se do středu zálohy postaví Christos Zafeiris.

Trenérům nejsou ze zdravotních důvodů k dispozici Petr Ševčík, Peter Olayinka, Lukáš Masopust, Petr Hronek, Ewerton a Tomáš Holeš.

Sestava: Kolář – Kačaraba, Ogbu, Jurásek D. – Douděra, Zafeiris Oscar, Jurásek M. – Jurečka, Schranz, van Buren
Lavička: Mandous – Ousou, Tecl, Pech Dom., Provod, Bořil, Pech D., Hromada, Traoré, Lingr, Kričfaluši

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články