MATCHDAY. Jurečka SHOW a malý Jakoubek | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Jurečka SHOW a malý Jakoubek

Třetí vršovické derby během měsíce, třetí triumf sešívaných. Vítězství 6:0 nad Bohemians přineslo řadu silných příběhů, nad všemi ční čtyři branky Václava Jurečky. Slávisti, vítejte u nového dílu formátu MATCHDAY, prvního z nadstavby.

Na co se můžete těšit?

Na bezprostřední dojmy Václava Jurečky, který jako druhý slávista v novodobé historii skóroval v ligovém utkání čtyřikrát. Před 28 lety obdobný husarský kousek předvedl Robert Vágner. Jurečka se navíc trefil ve všech čtyřech vršovických derby této sezony, síť vypnul v součtu sedmkrát.

Po utkání jsme zpovídali Micka van Burena, který si prožil debut s kapitánskou páskou na paži a trenérskému týmu se odvděčil brankou, stejně tak Davidy Douděru a Juráska. Přinášíme i ohlas Ondřeje Koláře, který vychytal desáté čisté konto v ročníku, což je nejvíc ze všech brankářů v lize!

Natočili jsme pro vás rozhovor s Petrem Jandou, dvojnásobným mistrem ligy se Slavií, který dorazil na utkání se synem Jakoubkem. Jak se Jakoubkovi po úrazu krční páteře daří? A jak si váží pomoci Slavie, která ve spolupráci s Donorem založila na jeho podporu nadační konto?

Před utkáním jsme zavítali do fanzóny, kde se fanoušci mohli zvěčnit nejen s čerstvě nabitou trofejí pro vítěze MOL Cupu, ale rovněž v rámci autogramiády se slávistickými ženami, které v neděli získaly jistotu obhajoby mistrovského titulu. O radost se podělily autorka klíčové branky z derby Tereza Kožárová, brankářka Olivie Lukášová, záložnice Martina Šurnovská nebo Petra Divišová.

Holky, gratulujeme k velkému úspěchu!

Hostem studia Lukáše Strašáka byl kromě Kožárové i Jan Pokorný aka PJ Dokosh, jehož píseň „Kapitán Slavie“ zněla v rámci další slavnostní premiéry projektu Slávistická hudebka Edenem před utkáním.

V novém dílu MATCHDAY toho na vás samozřejmě čeká mnohem víc. Tak ať se líbí, slávisti!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články