ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci

Slávisty čeká ve 4. kole nadstavby souboj se Sigmou Olomouc. Na Andrově stadionu vyzve mužstvo Jindřicha Trpišovského aktuálně šestý tým tabulky od 19:00. Jakou sestavu vybral pro toto utkání trenérský štáb?

Základní jedenáctka doznala oproti vítěznému duelu s Plzní tří změn. Matěje Juráska, Christose Zafeirise a Ivana Schranze nahrazuje trio Aiham Ousou, Mick van Buren a Jakub Hromada, který nastupuje v zahajovací sestavě poprvé od aprílového střetnutí právě se Sigmou. S kapitánskou páskou povede mužstvo do zápasu Tomáš Holeš.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Lukáš Masopust, Petr Hronek a Ewerton.

Sestava: Kolář – Holeš, Ousou, Ogbu – Douděra, Hromada, Oscar, Jurásek D., Ševčík – van Buren, Jurečka

Lavička: Mandous – Tecl, Provod, Zafeiris, Schranz, Kačaraba, Lingr

Zápas začíná od 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

ONLINE: Od 11:00 příprava proti polskému Śląsku Wrocław

19. 7. 2024
Slávistky se v Horních Měcholupech chystají na své první přípravné utkání, kde vyzvou polský Śląsk Wrocław. Jakou sestavu pro tento zápas zvolil trenérský štáb pod vedením Jiřího Vágnera?

Pomoc dětským pacientům: Tým legend Slavie v Herálci

19. 7. 2024
Tým legend SK Slavia Praha, pod patronací heráleckého rodáka Stanislava Tecla, se tentokrát představí v Herálci u Havlíčkova Brodu. Přijďte podpořit charitativní utkání Nadačního fondu Slavie v sobotu 27. července od 16 hodin. Celý výtěžek poputuje na pomoc Dětskému oddělení Havlíčkobrodské nemocnice.

Brankářka Vanesa Jílková přichází do Slavie

19. 7. 2024
Po ročním hostování v Lokomotivě Brno se k A-týmu žen připojila Vanesa Jílková. Osmnáctiletá reprezentační brankářka podepsala v Edenu několikaletou smlouvu.

Další články