ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci

Slávisty čeká ve 4. kole nadstavby souboj se Sigmou Olomouc. Na Andrově stadionu vyzve mužstvo Jindřicha Trpišovského aktuálně šestý tým tabulky od 19:00. Jakou sestavu vybral pro toto utkání trenérský štáb?

Základní jedenáctka doznala oproti vítěznému duelu s Plzní tří změn. Matěje Juráska, Christose Zafeirise a Ivana Schranze nahrazuje trio Aiham Ousou, Mick van Buren a Jakub Hromada, který nastupuje v zahajovací sestavě poprvé od aprílového střetnutí právě se Sigmou. S kapitánskou páskou povede mužstvo do zápasu Tomáš Holeš.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Lukáš Masopust, Petr Hronek a Ewerton.

Sestava: Kolář – Holeš, Ousou, Ogbu – Douděra, Hromada, Oscar, Jurásek D., Ševčík – van Buren, Jurečka

Lavička: Mandous – Tecl, Provod, Zafeiris, Schranz, Kačaraba, Lingr

Zápas začíná od 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články