MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce

Je rozhodnuto, slávisté skončí v ligovém ročníku 2022/23 stříbrní, nic na tom nezměnila ani úterní výhra na Andrově stadionu. Podívejte se za kulisy střetnutí se Sigmou v novém dílu formátu MATCHDAY.

Hrozivý start, kdy sešívaní v 6. minutě ztráceli dva góly, napravil do poločasu Václav Jurečka, dalším dvougólovým představením se dostal na metu 16 branek, lepší ve FORTUNA:LIZE je letos jen Jakub Řezníček. Vítěznou trefu si připsal střídající Ondřej Lingr po druhé fantastické asistenci Oscara.

Výsledek souběžně hraného duelu v Uherském Hradišti ale ukončil i teoretické naděje na titul. Konečnou druhou příčku glosovali bezprostředně po závěrečném hvizdu kapitán Tomáš Holeš, exkluzivně pro MATCHDAY jsme zpovídali autora gólu na 3:2 Ondřeje Lingra.

Tradičně vás vezmeme do kabiny, uslyšíte emotivní proslov Jindřicha Trpišovského o poločasové přestávce.

V novém dílu vás také zasvětíme do práce slávistických videoanalytiků Lukáše Váni s Jakubem Kášem. Co mají na starosti, jak a kde tráví utkání? A jak probíhá komunikace s Jaroslavem Köstlem, který má Káše ve sluchátku? Dozvíte se.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! Těšíme se na vás v sobotu v Edenu na posledním utkání sezony. Přijďte nás podpořit!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články