MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Olomouce. Hrát až do konce

Je rozhodnuto, slávisté skončí v ligovém ročníku 2022/23 stříbrní, nic na tom nezměnila ani úterní výhra na Andrově stadionu. Podívejte se za kulisy střetnutí se Sigmou v novém dílu formátu MATCHDAY.

Hrozivý start, kdy sešívaní v 6. minutě ztráceli dva góly, napravil do poločasu Václav Jurečka, dalším dvougólovým představením se dostal na metu 16 branek, lepší ve FORTUNA:LIZE je letos jen Jakub Řezníček. Vítěznou trefu si připsal střídající Ondřej Lingr po druhé fantastické asistenci Oscara.

Výsledek souběžně hraného duelu v Uherském Hradišti ale ukončil i teoretické naděje na titul. Konečnou druhou příčku glosovali bezprostředně po závěrečném hvizdu kapitán Tomáš Holeš, exkluzivně pro MATCHDAY jsme zpovídali autora gólu na 3:2 Ondřeje Lingra.

Tradičně vás vezmeme do kabiny, uslyšíte emotivní proslov Jindřicha Trpišovského o poločasové přestávce.

V novém dílu vás také zasvětíme do práce slávistických videoanalytiků Lukáše Váni s Jakubem Kášem. Co mají na starosti, jak a kde tráví utkání? A jak probíhá komunikace s Jaroslavem Köstlem, který má Káše ve sluchátku? Dozvíte se.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! Těšíme se na vás v sobotu v Edenu na posledním utkání sezony. Přijďte nás podpořit!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články