MATCHDAY. Olie, Venca a dojemný konec sezony | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Olie, Venca a dojemný konec sezony

Čtyřgólové galapředstavení Václava Jurečky proti Slovácku mělo další dva hrdiny. Oslavence Vladimíra Šmicera a především loučícího se Petera Olayinku. Vydejte se spolu s námi za kulisy posledního utkání nigerijské legendy v sešívaném dresu.

Olie, díky za všechno!

Na co se v poctivé dvacetiminutové stopáži posledního dílu MATCHDAY z letošní sezony můžete těšit?

Na další kanonádu Václava Jurečky, čtyřmi góly zajistil týmu výhru 4:0 a sobě pak status nejlepšího ligového kanonýra letošního ročníku FORTUNA:LIGY. Celkem vypnul síť dvacetkrát, druhý Jakub Řezníček zůstal o branku zpět. V pěti zápasech nadstavby mířil Jurečka do černého dvanáctkrát… Obrovská gratulace, Venco!

Rovněž uvidíte dohrání jubilejních padesátých narozenin slávistické ikony Vladimíra Šmicera. Trojnásobný mistr ligy, majitel stříbra a bronzu z ME a vítěz Ligy mistrů a Poháru UEFA byl dekorován přímo na hrací ploše.

A samozřejmě jsme z hledáčku kamery nepustili Petera Olayinku. Byl jsme u toho, když nejlepší střelec Slavie v evropských pohárech přebíral unikátní trofej Olayincup. Když se na hrací ploše dojatý klaněl slávistickým fanouškům. Když v jeho hlavě uzrál spontánní nápad hned po vystřídání absolvovat děkovné kolečko kolem hřiště. Když mu jeho spoluhráči děkovali v kabině. Když sděloval bezprostřední dojmy na střídačce….

Co říkal na Olayinkovu adresu krajan Igoh Ogbu? Jak zněla děkovaná řeč Jindřicha Trpišovského bilancujícího stříbrný ligový ročník? Dozvíte se! Krom Olieho dal Slavii sbohem i klubový fyzioterapeut Čestmír Novák, o emoce v kabině nebyla nouze.

Tradičně jsme zavítali na předzápasový Slaviafest, kde se podepisovali mistři sezony 2007/08, a společně se slávistickými ženami, majitelkami letošní doublu, jsme prožili děkovačku před Tribunou Sever.

A čeká toho na vás samozřejmě mnohem víc!

Tak ať se poslední MACTHDAY líbí, slávisti. A děkujeme za přízeň, předchozích 21 dílů v součtu nasbíralo takřka půl milionu zhlédnutí. Vážíme si toho a dělá nám to obrovskou radost.

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články