Lístky na Slavii proti Plzni aktuálně vyprodány | SK Slavia Praha
Více

Lístky na Slavii proti Plzni aktuálně vyprodány

Ve 14. kole FORTUNA:LIGY přijede do Fortuna Areny FC Viktoria Plzeň. Vstupenky na tento zápas jsou aktuálně vyprodány, v prodeji budou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

Utkání 14. kola FORTUNA:LIGY má výkop v neděli 5. listopadu v 18 hodin. Vstupenky na utkání se prodávají online na webu Ticketportalu nebo v aplikaci SLAVIA v nejvyšší cenové kategorii Z3. Při nákupu lístku můžete přispět na konto Nadačního fondu Slavie a podpořit tak některý z našich dobročinných projektů. Zápas je vyprodaný, v prodeji budou už postupně pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

Vstup jen s ověřenou permanentkou

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup na zápas s Plzní automaticky zahrnutý ve své permanentní vstupence, která musí být ověřena. Ověření virtuálních permanentních vstupenek na pokladnách je nutné v případě uplatnění slevy na permanentku, změny jména na permanentce a pokud jste nový permanentkář. Turnikety můžete projít jak s virtuální permanentkou v aplikaci, tak i permanentkou v podobě kartičky.

Přijďte na fotbal, odhlaste místo nebo ho darujte

Žádáme všechny permanentkáře, kteří nemohou na utkání přijít, aby své místo odhlásili nejpozději 48 hodin před výkopem, anebo ho darovali svému kamarádovi. Darování je možné jak v aplikaci, tak na webu Ticketportalu, kdy jednoduše zadáte email, na který má kamarádovi přijít vstupenka. Darovat místo je možné nejpozději 120 minut před začátkem zápasu a do statistiky návštěvy se počítá pouze darovaná vstupenka, kterou její majitel načte a projde s ní přes turniket. Upozorňujeme, že tento zápas se započítává v rámci pravidla 3x a dost, tedy že pokud během sezony 4x a více zapomenete permanentku odhlásit, nedarujete místo nebo nepřijdete, tak ztrácíte předkupní právo na permanentku v sezoně 2024/25. Do evidence se počítá průchod přes turnikety za použití permanentní vstupenky nebo darované náhradní vstupenky! Aktuální stav je možné hlídat v aplikaci SLAVIA u dané permanentky v sekci Moje zápasy a nově i na našem webu vždy v předem uvedeném termínu. Reklamace ohledně evidence vstupu lze posílat do 72 hodin od konce zápasu na email permanentky@slavia.cz.

Výhodné rodinné vstupné

Pořiďte si zvýhodněnou rodinnou vstupenku do Sektoru rodiče a děti v sektorech 225 a 226. Na vstupenku za 1 800 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Čím více malých slávistů tedy s sebou přivedete na fotbal, tím získáte výhodnější cenu oproti běžnému vstupnému do ostatních sektorů. Rodinná vstupenka lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-226 výhradně rodinami s dětmi. Dětská vstupenka platí pro děti do 14 let věku včetně.

Doplatek z dětské na dospělou permanentku nebo vstupenku bude možný v otevírací době pokladen u vstupu č. 4 v sobotu 4. listopadu a neděli 5. listopadu.

Vstupenky pro osoby pohybující se na vozíku

Pokud si chcete koupit lístky pro osobu pohybující se na vozíku a její doprovod do sektorů H1, H2 a H4, napište nám prosím o vstupenky na email vstupenky@slavia.cz.

Harmonogram prodeje

od 3. 10. 14:00 do 9. 10. 12:00 - majitelé permanentních vstupenek si mohou přikoupit až 2 lístky do případného vyprodání kapacity. Prodej v aplikaci SLAVIA a na webu Ticketportalu pod svým uživatelským účtem (návod najdete zde)

od 9. 10. 14:00 do 11. 10. 12:00 - majitelé permanentních vstupenek, kteří si nekoupili lístky v 1. fázi prodeje, členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou koupit až 2 lístky do případného vyprodání kapacity. Permanentkáři si koupí lístky pod svým uživatelským účtem na webu Ticketportalu (návod najdete zde) nebo v aplikaci, členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou pořídit lístky přes událost na webu Ticketportalu po zadání kódu Ticketportal, který naleznou po přihlášení k členskému účtu Portalu Slavia

od 11. 10. 14:00 - volný prodej pouze v případě volné kapacity či uvolnění míst z permanentních vstupenek. Na osobu možné koupit až 4 lístky. Prodej probíhá v aplikaci SLAVIA, na webu Ticketportalu pod událostí a na pokladnách během jejich otevírací doby

Ceník vstupenek

Vstupenky na Plzeň se prodávají v cenové kategorii Z3.

Z1, Z2, Z3 - cenová kategorie zápasu

Ceníkové slevy

Členové Odboru přátel nebo Fanklubu 10 %
Držitelé průkazu ZTP/TP 20 %
Senioři nad 63 let 20 %

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články