MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce

Den, kdy vyhrála Slavia. Vraťte se prostřednictvím MATCHDAY na Stadion Jožky Silného, před kulisu 4 197 fanoušků, kde si sešívaní ve středu vybojovali postup do dalšího kola MOL Cupu. Stálo to za to!

Na vlastní oči uvidíte nejvyšší návštěvu, která kdy v Kroměříži na fotbal přišla. 4 197 diváků, další desítky pak sledovaly duel z vyvýšeného kopečku za hlavní tribunou, zlomilo dosavadní maximum z dvanáct let staré odvety pohárového semifinále proti Mladé Boleslavi.

O góly se v horkém odpoledni postarali Matěj Jurásek a Mojmír Chytil, který se ve 30 kilometrů vzdálené Skalce u Prostějova narodil.

První soutěžní minuty v červenobílém dresu odehrál osmnáctiletý záložník z Pobřeží slonoviny Boris Koffi, poprvé v sezoně do utkání vyběhli Stanislav Tecl s Tarasem Kačarabou, oba zaznamenali asistenci.

Uslyšíte ohlasy Ondřeje Koláře i Matěje Juráska, který si zahrál i ve společném předzápasovém videu obou klubů. Dostal se svým tvrzením, že bude soupeře větrat, pod tlak? Jak viděl svou trefu i nádhernou dalekonosnou ránu, která se odrazila od břevna na brankovou čáru, sudí ji ale za platný gól neuznali? A jak si užívá možnost v rámci MOL Cupu vycestovat na hřiště a stadiony provinčních klubů?

Dozvíte se.

Vezmeme vás samozřejmě do kabiny, na děkovačku, mezi mladé fanoušky, kteří byli mírně rozpolcení, které Slavii vlastně postup přát, i na klobásu. Hustý dým, který z grilu u stánku v průběhu prvního poločasu stoupal a byl hlasatelem mylně označen za pyrotechniku, je jen jednou z mnoha zábavných vzpomínek, které střetnutí nabídlo.

Slávisti, užijte si tento pohárový MATCHDAY. Děkujeme za přízeň a Kroměříži ještě jednou za pohostinnost.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články