MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce

Den, kdy vyhrála Slavia. Vraťte se prostřednictvím MATCHDAY na Stadion Jožky Silného, před kulisu 4 197 fanoušků, kde si sešívaní ve středu vybojovali postup do dalšího kola MOL Cupu. Stálo to za to!

Na vlastní oči uvidíte nejvyšší návštěvu, která kdy v Kroměříži na fotbal přišla. 4 197 diváků, další desítky pak sledovaly duel z vyvýšeného kopečku za hlavní tribunou, zlomilo dosavadní maximum z dvanáct let staré odvety pohárového semifinále proti Mladé Boleslavi.

O góly se v horkém odpoledni postarali Matěj Jurásek a Mojmír Chytil, který se ve 30 kilometrů vzdálené Skalce u Prostějova narodil.

První soutěžní minuty v červenobílém dresu odehrál osmnáctiletý záložník z Pobřeží slonoviny Boris Koffi, poprvé v sezoně do utkání vyběhli Stanislav Tecl s Tarasem Kačarabou, oba zaznamenali asistenci.

Uslyšíte ohlasy Ondřeje Koláře i Matěje Juráska, který si zahrál i ve společném předzápasovém videu obou klubů. Dostal se svým tvrzením, že bude soupeře větrat, pod tlak? Jak viděl svou trefu i nádhernou dalekonosnou ránu, která se odrazila od břevna na brankovou čáru, sudí ji ale za platný gól neuznali? A jak si užívá možnost v rámci MOL Cupu vycestovat na hřiště a stadiony provinčních klubů?

Dozvíte se.

Vezmeme vás samozřejmě do kabiny, na děkovačku, mezi mladé fanoušky, kteří byli mírně rozpolcení, které Slavii vlastně postup přát, i na klobásu. Hustý dým, který z grilu u stánku v průběhu prvního poločasu stoupal a byl hlasatelem mylně označen za pyrotechniku, je jen jednou z mnoha zábavných vzpomínek, které střetnutí nabídlo.

Slávisti, užijte si tento pohárový MATCHDAY. Děkujeme za přízeň a Kroměříži ještě jednou za pohostinnost.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články