ONLINE: Od 18:00 osmifinále poháru v Hradci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 osmifinále poháru v Hradci

Slávisté od 18:00 v Malšovické aréně vyzvou domácí Hradec Králové. Osmifinále MOL Cupu zahájí v útoku Mojmír Chytil s Václavem Jurečkou.

Pro zápas v Hradci udělal trenérský tým Jindřicha Trpišovského oproti poslednímu utkání v Tiraspolu celkem čtyři změny. Do stoperské trojice se vrací Tomáš Vlček, ve středu pole s Christosem Zafeirisem a Oscarem začíná Petr Ševčík. Levou stranu bude mít na starosti Conrad Wallem a v útoku po boku Václava Jurečky, který se trefil v posledních čtyřech zápasech, nastupuje Mojmír Chytil.

Kvůli zdravotním indispozicím chybí Tomáš Holeš, Lukáš Provod, Lukáš Masopust, Ivan Schranz, Matěj Jurásek a dlouhodobě zraněný David Pech.

SESTAVA: Mandous – Vlček, Ogbu, Bořil – Douděra, Ševčík, Oscar, Wallem – Zafeiris – Jurečka, Chytil

LAVIČKA: Kolář – Sinyan, Tijani, Tecl, van Buren, Hromada, Tomič

Zápas začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport!


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články