ONLINE: Od 18:00 po repre pauze na Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 po repre pauze na Slovácku

Slávisté se vrací po reprezentační přestávce do ligy utkáním na Slovácku. V Uherském Hradišti se od první minuty představí Igoh Ogbu a Ondřej Zmrzlý.

Oproti poslednímu ligovému zápasu udělali trenéři pět změn. Ve středu obrany se představí Igoh Ogbu po boku Tomáše Vlčka, levý kraj defenzivní linie má na starost Ondřej Zmrzlý. Po boku Petra Ševčíka ve středu pole hraje s kapitánskou páskou Tomáš Holeš. Mojmíra Chytila na hrotu budou podporovat Lukáš Provod, Václav Jurečka a Conrad Wallem.

Ze zdravotních důvodů chybí Ondřej Kolář, Jan Bořil, Lukáš Masopust a Ivan Schranz. David Zima nenastoupí kvůli nemoci.

SESTAVA: Staněk - Douděra, Vlček, Ogbu, Zmrzlý - Ševčík, Holeš - Provod, Jurečka, Wallem - Chytil

LAVIČKA: Mandous - Sinyan, Tijani, Zafeiris, Tecl, Diouf, van Buren, Oscar, Ogungbayi, Tomič, Jurásek

Zápas začíná v 18:00 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Sigmě Olomouc

21. 4. 2024
Slávisté přivítají v posledním domácím utkání základní části Sigmu Olomouc. Do základní sestavy se vrací kapitán Jan Bořil.

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

Další články