ONLINE: Od 19:30 doma proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 doma proti Plzni

Slávisté hrají od 19:30 3. kolo Finále FORTUNA:LIGY s plzeňskou Viktorií. V základní sestavě nastoupí po dvou měsících Lukáš Masopust, na beku bude operovat Ondřej Zmrzlý.

Trenérský štáb udělal oproti duelu na Letné čtyři změny. Od první minuty vyběhnou Lukáš Provod, Ondřej Zmrzlý, David Zima a Lukáš Masopust.

Ze zdravotních důvodů chybí Jan Bořil, Michal Tomič, El Hadji Malick Diouf a Tomáš Vlček. Kvůli žlutým kartám nemůže nastoupit Tomáš Holeš.

Sestava: Staněk – Masopust, Ogbu, Zima, Zmrzlý – Oscar, Ševčík – Douděra, Provod, Schranz – Chytil

Lavička: Mandous – Sinyan, Wallem, Tijani, Zafeiris, Tecl, van Buren, Jurečka, Konečný, Jurásek

Zápas začíná v 19:30 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články