ONLINE: Od 19:30 doma proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 doma proti Plzni

Slávisté hrají od 19:30 3. kolo Finále FORTUNA:LIGY s plzeňskou Viktorií. V základní sestavě nastoupí po dvou měsících Lukáš Masopust, na beku bude operovat Ondřej Zmrzlý.

Trenérský štáb udělal oproti duelu na Letné čtyři změny. Od první minuty vyběhnou Lukáš Provod, Ondřej Zmrzlý, David Zima a Lukáš Masopust.

Ze zdravotních důvodů chybí Jan Bořil, Michal Tomič, El Hadji Malick Diouf a Tomáš Vlček. Kvůli žlutým kartám nemůže nastoupit Tomáš Holeš.

Sestava: Staněk – Masopust, Ogbu, Zima, Zmrzlý – Oscar, Ševčík – Douděra, Provod, Schranz – Chytil

Lavička: Mandous – Sinyan, Wallem, Tijani, Zafeiris, Tecl, van Buren, Jurečka, Konečný, Jurásek

Zápas začíná v 19:30 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články