ONLINE: Od 16:00 poslední zápas sezony | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 poslední zápas sezony

Slávisté hostí v posledním 5. kole Finále FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav. Jakou sestavu vybral trenérský štáb na poslední utkání sezony?

Sestava oproti duelu na Slovácku doznala dvou změn. Poprvé od pohárového derby se mezi tři tyče postaví Aleš Mandous a na hrot útoku se vrací Mojmír Chytil.

Ze zdravotních důvodů chybí Jan Bořil, Michal Tomič a Ivan Schranz. Jindřich Staněk je po nemoci.

Sestava: Mandous – Holeš, Ogbu, Zima – Douděra, Oscar, Ševčík, Zmrzlý – Jurečka, Jurásek – Chytil

Lavička: Kolář – Sinyan, Wallem, Masopust, Tijani, Zafeiris, Tecl, Diouf, van Buren, Provod, Vlček

Zápas začíná v 16:00 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Fotbal.TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Fotbal, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články