ONLINE: Slavia vstupuje do sezony proti Baníku!

SYNOT TIP ARENA/EDEN - 48 dní, nebo chcete-li 1152 hodin bez ligového fotbalu je u konce. Slavia od 20:15 hostí v Edenu Baník Ostrava.
Sešívaní jdou do zápasu s jasným úkolem, protože chtějí po pěti letech konečně vyhrát úvodní utkání sezony. Do Edenu přijel Baník Ostrava, který Slavii v loňském ročníku sebral čtyři body. 

Před utkáním se se Slavií rozloučí dnes už legendární obránce David Hubáček a samozřejmě Slavia s ním. V sestavě Slavie oproti generálce proti Mostu nenastala žádná změna. Letní posily Radek Černý a Vojtěch Štěpán jsou připravené na lavičce.

Sestava Slavie: Čontofalský - Nitrianský, Petrák, Bortel, Čonka - Gecov - Kisel, Zmrhal - Mičola, Škoda, Juhar. 

Lavička: Černý - Koreš, Kolařík, Hurka, Štěpán, Fenin, Škutka.

ONLINE REPORTÁŽ V RÁMCI SLAVIA.CZ SLEDUJTE ZDE.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články