Informace pro fanoušky k zápasu se Slováckem

V pondělí čeká fotbalisty Slavie další domácí zápas v jarní části FORTUNA:LIGY. Soupeřem červenobílých bude 1. FC Slovácko. Výkop je v 18 hodin. Brány Sinobo Stadium se otevírají v 16:30 hodin.

Vstupenky

Vstupenky se prodávají v cenové kategorii Z1, tedy od 210 korun. Členové Odboru přátel a Fanklubu mají na tento zápas vstup zdarma. Bližší informace o vstupenkách a možnostech stát se členy Odboru přátel nebo Fanklubu získáte přímo v obou organizacích (Odbor přátel kontaktujte zdeFanklub kontaktujte zde). Vstupenky na zápas lze zakoupit online nebo v předprodeji vstupenek přímo na stadionu v rámci otevírací doby. Lístek také můžete koupit na jednom z prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště.

Otevírací doba pokladen

Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 hodin až do konce prvního poločasu. Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu dvě hodiny před začátkem utkání až do začátku zápasu.

Předzápasové studio Slavia

V 17 hodin odstartuje program předzápasového studia Slavia, které budou moderovat Martin Cihlář a Strašák. Studio bude umístěno před tribunou J. W. Maddena. Vzhledem k tomu, že je utkání věnováno fanouškovským organizacím, jejich hosty ve studiu budou zástupci Odboru přátel a Fanklubu.

Zápasový magazín

U vstupů na stadion si můžete vyzvednout zápasový magazín Poločas, který je pro fanoušky zdarma! Najdete v něm rozsáhlý rozhovor s Mickem van Burenem, který se vrátil do sestavy po zranění ve velkém stylu. Přečíst si můžete rozhovor s Jiřím Bílkem o znovuzavedení B-týmů a o tom, jak se na tyto změny připravuje slávistická juniorka. Těšit se můžete na pokračování seriálu o výrobě repliky Středoevropského poháru pro Slavia Museum. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách.

Parkování

K parkování můžete využít přímo před stadionem placené parkoviště P2, které se nachází u hotelu Iris (vjezd z Vladivostocké ulice). Parkovací lístek stojí 200 korun a zakoupit si ho můžete předem zde. Využít můžete krytého parkoviště naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun.

SMS soutěž

Od otevření stadionu až do konce poločasové přestávky můžete soutěžit o 2 vstupenky na další domácí ligový zápas s Baníkem Ostrava. Odpovězte správně na soutěžní otázku, jejíž znění uvidíte na velkoplošných obrazovkách a pošlete SMS na telefonní číslo 900 11. Jeden vylosovaný výherce získá 2 vstupenky na zápas s Baníkem.

Novinky ve Fanshopu

Ve Fanshopu se můžete vybavit teplou bundou, hřejivou šálou, zimní čepicí nebo rukavicemi. Zahřeje vás i deka nebo slávistický podsedák. K dostání je také nová kolekce Odboru přátel v podobě triček a šály Přítel Slavie. Těšit se můžete na řadu dalších novinek. Pokud před zápasem nestihnete do Fanshopu zavítat, můžete přijít i po skončení zápasu. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi Tribunou Sever a Tribunou J. W. Maddena.

Občerstvení

Fanoušci mohou využít možnost občerstvení a posezení u piva přímo před stadionem. Venkovní stánky budou umístěny u vstupu na stadion číslo 1 a venkovní stánky i s posezením u vstupu číslo 2. Čepovat se bude alkoholické pivo. Alko a nealko nápoje se ve stáncích nalévají a čepují do vratných kelímků se slávistickým motivem – kelímek se slávistickým logem, s děkovačkou Tribuny Sever s Milanem Škodou a Josefem Hušbauerem. Záloha na kelímek je 50 korun.

Sektor pro rodiče a děti

Kromě stolního fotbálku si mohou děti vyzkoušet i kopy na bránu. V případě správné trefy získají slávistický náramek, pexeso nebo tetování. Během zápasu a o přestávce si budou moci malí fanoušci nechat vyzdobit obličej i ruce slávistickým malováním a tetováním. Připraveny jsou pro ně take omalovánky a další překvapení.

Úschovna zavazadel

Před stadionem u vstupu číslo 2 bude opět ve zkušebním režimu umístěna úschovna zavazadel. Otevřena bude od 16 hodin. Za jednotný poplatek 20 korun si zde fanoušci mohou odložit věci, které se podle Návštěvního řádu Sinobo Stadium nemohou vnášet na stadion.

Fanzona AAA Auto

Před stadionem bude umístěna Fanzona AAA Auto, kde budou moci fanoušci soutěžit o půjčení vozu dle vlastního výběru na víkend s plnou nádrží. Získat mohou také podsedáky, houbičky do aut, tleskátka a další věci.

Radio Slavia

Zápas Slavie se Slováckem začíná v 18 hodin. Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Zápas také vysílá přímým přenosem O2 TV Sport.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články