ONLINE: Od 21:00 odveta proti Midtjyllandu

Sešívaní hrají od 21:00 v dánském Herningu odvetu play off Ligy mistrů proti Midtjyllandu.

První duel v Edenu skončil bezbrankovou remízou. Pokud se sešívaní chtějí vyhnout penaltovému rozstřelu, musí tak v odvetě skórovat.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti domácímu zápasu s dánským soupeřem dvě změny v sestavě. Místo Davida Zimy hraje na stoperu dvougólový střelec ze zápasů se Slováckem Ondřej Kúdela, Stanislava Tecla pak v základní sestavě nahradil Lukáš Provod.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 20:30.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Holeš – Olayinka, Ševčík, Stanciu, Provod – Masopust
Lavička: Kovář – Zima, Kuchta, Oscar, Traoré, Ling, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články