V neděli v Edenu s Příbramí

Tři dny po zápase v Petrohradu čeká na sešívané další ligový duel, tentokrát přivítají v Edenu nováčka z Příbramí. O nedělním duelu se rozpovídal trenér Jindřich Trpišovský.

Jaké očekávání má trenér sešívaných od nedělního soupeře? „Příbram působí velice zajímavě, hrají takový sympatický vabank fotbal. Buď sahají po bodech nebo je získají, nebo třeba i kvůli tomu ztratí zápas. Jsou velmi aktivní, hodně běhají, napadají, mají nebezpečné protiútoky a snaží se hrát hodně kombinačně. Hrají hodně zajímavý fotbal a jsou hodně pracovití. Takže určitě nepříjemný soupeř," prozradil o soupeři trenér sešívaných.

Slavia měla v uplynulých dnech náročný program: „V pátek ve dvě hodiny jsme dorazili, takže ta část hráčů, která byla zatížená, šla na výklus a na kolo, plus měla regeneraci, jídlo, atd. Snažíme se udělat maximum pro to, aby se fyzický stav dal na neděli dohromady v rámci možností. Ti, co nebyli tolik zatížení a nehráli vůbec nebo ti, co tu zůstali, šli trénovat. To je jediné, co se dá udělat. V sobotu pak byl předzápasový trénink a naladění na nedělní utkání, standardky. Rychle si ukázat něco o Příbrami, silné, slabé stránky a v neděli to zvládnout. Moc času není, ale je to realita a musíme se s tím srovnat," popsal trenér.

Do hry se po zranění připojují další hráči: „Těší nás to, zvlášť v situaci, v které jsme. Hlavně u ofenzivních hráčů. Teď je to pro nás důležité, navíc přijde reprezentační pauza. Takže doufám, že během toho můžeme dotrénovat a uzdraví se nám třeba někteří hráči. Jsem hlavně rád, že z posledních zápasů nám nikdy z toho nevypadl. Když je zápasů hodně, samozřejmě se kumuluje možnost zranění. Jak jsme předtím měli smůlu, tak teď musím zaklepat, že hráči nevypadávají," zakončil Jindřich Trpišovský.

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články