Slavia se od 15:00 v derby loučí se sezonou | SK Slavia Praha
Více

Slavia se od 15:00 v derby loučí se sezonou

Od 15:00 přivítáme v posledním zápase letošní FORTUNA:LIGY Spartu. Po derby 293. převezmou slávisté titul pro mistra ligy.

K poslednímu utkání sezony měl Jindřich Trpišovský při výběru nominace netradičně k dispozici téměř všechny slávisty, chybí pouze dva hráči. Problém s kolenem do hry nepustí Milana Škodu a obtíže s třísly pak Jana Bořila.

Na střídačku usedne Jakub Hromada, který se v ligovém utkání představil naposledy přesně před rokem, a Stanislav Tecl, kterého na dlouhou dobu vyřadilo zranění z utkání UEFA Europa League v Kodani. Na lavici je doplní Martin Kuciak, Tomáš Vlček, Michael Ngadeu, Mick van Buren a Miroslav Stoch.

Do branky se od úvodních minut postaví Přemysl Kovář a obranou čtveřici před ním utvoří Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Simon Deli a Jaroslav Zelený. Roli defenzivních štítů budou plnit Tomáš Souček společně s Alexem Králem. Nad nimi bude operovat Petr Ševčík na krajích podporovaný Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. Do útoku se postaví Alexandru Baluta.

SESTAVA: Kovář – Coufal, Kúdela, Deli, Zelený – Souček, Král – Masopust, Ševčík, Olayinka – Baluta
NÁHRADNÍCI: Tecl, Ngadeu, van Buren, Stoch, Hromada, Vlček, Kuciak

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články