Tečku za skvělou sezonou udělá derby | SK Slavia Praha
Více

Tečku za skvělou sezonou udělá derby

V posledním zápase premiérového ligového ročníku s nadstavbou se mistr ligy a vítěz poháru Slavia utká s celkem z Letné, který skončí na třetí příčce.

„Těšíme se hodně. Byly tomu trochu podřízené i ty oslavy, které nebyly tak euforické, jak by si zisk double zasloužil, jelikož máme před sebou ještě poslední zápas, navíc takhle velký, vlastně největší v Česku. Jsme připraveni sezonu dotáhnout touhle tečkou. Chceme potěšit naše fanoušky, protože víme, co pro Slavii udělali. Víme, co pro slávistickou veřejnost tenhle zápas znamená,“ řekl před zápasem asistent trenéra Jaroslav Köstl.

„Samozřejmě se těším moc. Derby je vždycky nádherné, obzvláště teď, když si ho budeme moci užít před vyprodaným stadionem. Hned pak vypuknou oslavy, takže doufám, že si to užijeme všichni společně. Určitě chci hrát. I když není o co hrát, tak je to pořád derby, kdy jsme my domácí a budeme se snažit zvítězit,“ těší se Jaromír Zmrhal.

Sešívané po zápase čekají oslavy double: „Pro všechny, kteří Slavií žijí, je to odměna. Jak pro hráče, realizační tým a dalších lidí, bez kterých by se to neobešlo. Samozřejmě také fanoušků. Už jen to, že v takovém zápase budou na Slavii dva poháry, všichni budou vědět, kdo ho vyhrál. Je to neskutečně krásný pocit. Na to se těšíme. Chtěli bychom poprosit fanoušky, aby zůstali na stadionu i po zápase. Určitě s nimi chceme tenhle obrovský úspěch oslavit. Zaslouží si ho stejně jako my, dokázali jsme ho všichni společně, společně si zasloužíme krásnou oslavu, která proběhne,“ zakončil asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Výkop závěrečného duelu sezony je v 15:00. Po zápase ale určitě neodcházejte a užijte si následné oslavy. Více info najdete v článku.

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články