Neumím si představit, že by ligu vyhrál někdo jiný | SK Slavia Praha
Více

Neumím si představit, že by ligu vyhrál někdo jiný

Nadšený byl po vítězství nad Spartou kapitán Slavie Milan Škoda. „Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně," říká sešívaný kanonýr.

Po zisku titulu v utkání s Ostravou a po středečním vítězství v ligovém poháru museli slávisté krotit euforii, po nedělním triumfu nad Spartou si však sešívaní mohou užít oslavy naplno. „Museli jsme se mírnit, měli jsme před sebou pokaždé důležitý zápas. Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně,“ říká kapitán Milan Škoda.

Rekordman v počtu ligových startů v sešívaném dresu získal se Slavií dva tituly, cesta k nim ale podle něj byla rozdílná. „Je těžké srovnávat minulý titul, který byl trochu jiný. Nebyli jsme tehdy vůbec favorité, do jara jsme šli z druhé příčky, nebyl na nás takový tlak. Letos jsme celou sezonu hráli velmi dobrý fotbal a upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný,“ přibližuje Milan Škoda.

Nejtěžší byl dle sešívaného kanonýra konec sezony. „Závěr byl hodně náročný, měli jsme nabitý program. Například doma s Plzní to bylo hodně těžké, mohli jsme ztratit vedení. Byl to nepříjemný moment.“

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články