Náš cíl je jasný, postoupit ze skupiny | SK Slavia Praha
Více

Náš cíl je jasný, postoupit ze skupiny

Na středeční tiskové konferenci před úvodním kolem základní skupiny Konferenční ligy proti bundesligovému Unionu Berlín s novináři hovořil Petr Ševčík. Zmínil cíle Slavie i svůj zdravotní stav.

Loňský vstup do základní skupiny Evropské ligy Slavii nevyšel, prohrála v Beerševě 1:3. Bylo to v kabině téma?
„Musím říct, že jsme si to vůbec nepřipomínali. Je to už rok, hráli jsme venku. Každý zápas chceme vyhrát a s tímto nastavením půjdeme i do čtvrtečního utkání proti Unionu."

Jak se cítíte po zranění, jste připravený odehrát celý zápas?
„Bylo to hodně nepříjemné, vypadnout ze sestavy kvůli zranění. Navíc hned na začátku sezony. Hodně mi ale pomohlo Slovácko, v neděli jsem proti nim odehrál 90 minut. Takže na čtvrtek budu určitě stoprocentně připravený."

Co očekáváte od Konferenční ligy, jaké si kladete cíle?
„Budou to podobné zápasy jako v Evropské lize, náročné proti dobrým soupeřům. Máme ale jednoznačný cíl, postoupit ze základní skupiny do další fáze."

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články