ONLINE: Od 15:00 v Edenu proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 v Edenu proti Slovácku

Sešívaní hrají v neděli od 15:00 doma v Edenu proti Slovácku. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým, který v neděli řídí mužstvo ze střídačky už ve svém 250. ligovém zápase, udělal oproti minulému kolu v Teplicích hned sedm změn. Davida Pecha a Eduarda Santose nahradili v obraně David Douděra a Aiham Ousou. Defenzivní dvojici v záloze tvoří Tomáš Holeš a Christos Zafeiris, který poprvé nastupuje v základní sestavě. Útočné trio před nimi doplní vedle Schranze taky Hronek, který je také poprvé v základu, s Olayinkou. Na hrotu začíná Stanislav Tecl.

Kvůli zdravotním problémům chybí Jakub Hromada a David Hovorka. Lukáše Provoda nepustí do hry nemoc.

Sestava: Kolář – Douděra, Ogbu, Ousou, Jurásek D. – Zafeiris, Holeš – Schranz, Hronek, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous, van Buren, Jurečka, Oscar, Ewerton, Ševčík, Traoré, Kačaraba, Lingr, Jurásek M., Kričfaluši

Zápas začíná v Edenu od 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články