PREVIEW: Dumitrescu a Trpišovský před Slováckem | SK Slavia Praha
Více

PREVIEW: Dumitrescu a Trpišovský před Slováckem

O sobotním domácím ligovém zápase 12. kola proti Slovácku promluvil v tradičním preview pro #SlaviaTV hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Andrés Dumitrescu.

FORTUNA:LIGA je zpět. Slávisti po reprezentační přestávce přivítají v sobotu v domácím prostředí Slovácko. Hrát se začne v 18:00, Eden k radosti realizačního týmu tradičně hlásí vyprodáno.

„Těšíme se moc. Věřím, že bude dobré počasí, je tu teď skvělý terén. Doufám, že se ukážeme v dobrém světle a předvedeme dobrý výkon. Těšíme se na kulisu, která byla poslední zápasy úžasná,“ vyhlíží sobotní duel hlavní trenér Jindřich Trpišovský.

Slovácku patří v tabulce páté místo. Z posledních tří utkání dvakrát zvítězilo s čistým kontem. Nejlepším střelcem týmu je třígólový záložník Marek Havlík.

„Čeká nás podobný zápas jako vždycky se Slováckem. S trenérem Svědíkem se potkáváme dlouho, tým se moc nezměnil, hrají podobně. Je to perfektně organizovaný tým, který moc nedělá chyby,“ nečeká nic lehkého trenér sešívaných.

Na dotazy fanoušků ze sociálních sítí odpovídal Andrés Dumitrescu. Rumunský obránce zatím v červenobílém dresu nastoupil ke třem utkáním. Sešívaní s ním v sestavě všechna vyhráli a neinkasovali ani jednou. Prozradil s kým se v kabině nejvíc kamarádí nebo jaký vztah má s krajanem Nicem Stanciem.

Jindřich Trpišovský promluvil před sobotním zápasem také o stavu marodky. Reprezentační přestávka sehrála ve zdravotním stavu kádru pozitivní roli.

„Nepotřebovali jsme doléčovat šrámy, spíš nemoc. Mezi Libercem a Sheriffem proběhla týmem nějaká viróza. Pauza nám pomohla nemoc zahnat. Akorát Ogbu měl po Liberci svalový problém, ale už by se měl zapojit do tréninku. Kuba Hromada je v plném tréninku. Co máme zprávy, tak jsou všichni reprezentanti v pořádku. Kromě Petra Ševčíka a Sheriffa Sinyana, který pravděpodobně půjde v neděli za B-tým, je tým v pořádku,“ uzavírá trenér Jindřich Trpišovský.

Zápas proti Slovácku začíná v Edenu v sobotu v 18:00, přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport. V prodeji jsou poslední vstupenky. Další informace naleznete už teď na našich klubových kanálech. Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články