MATCHDAY proti Slovácku. Žolíci, Taras a trenéři za 200 | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Slovácku. Žolíci, Taras a trenéři za 200

Slávisti po reprezentační přestávce porazili silné Slovácko 2:0, cenný skalp vidělo z tribun 17 084 fanoušků. Prožijme společně zdařilou sobotu ještě jednou. Je tu nový MATCHDAY!

Potemnělý Eden, dvě hodiny po závěrečném hvizdu. Ve středovém kruhu hlavní trenér Jindřich Trpišovský připravený na exkluzivní MATCHDAY rozhovor.

Co pro něj dosažená meta 200 ligových střetnutí na lavičce Slavie znamená?
Jaké další cíle sobě i svým kolegům vytyčil?
Kde se vzala tradice vítězných skluzů a co se děje se zablácenými kalhoty?
Dozvíte se! Svůj pohled přidá i asistent Zdeněk Houštecký.

Znovu rovněž prožijete radost z gólových tref vystřídavších Matěje Juráska s Václavem Jurečkou, sázka na žolíky se vyplatila měrou vrchovatou. Promluví Taras Kačaraba, který odehrál svůj první ligový duel v letošní sezoně.

O dojmy se podělí také Matěj Jurásek s Davidem Douděrou, do kamery hovořil i Pavel Řehák, který prožil zpětnou gratulaci ke svým 60 narozeninám, které oslavil 7. října.

Uvidíte fanzónu, kapitánskou pásku z dílny osobnosti české graffiti scény a držitele prestižní Ceny 333 Jakuba „Maskera“ Matušky. Také děkovačku, poločasovou přestávku a závěrečné oslavy v kabině.

A mnoho, mnoho dalšího!

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY. Stojí za to!

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články