MATCHDAY proti Slovácku. Žolíci, Taras a trenéři za 200 | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY proti Slovácku. Žolíci, Taras a trenéři za 200

Slávisti po reprezentační přestávce porazili silné Slovácko 2:0, cenný skalp vidělo z tribun 17 084 fanoušků. Prožijme společně zdařilou sobotu ještě jednou. Je tu nový MATCHDAY!

Potemnělý Eden, dvě hodiny po závěrečném hvizdu. Ve středovém kruhu hlavní trenér Jindřich Trpišovský připravený na exkluzivní MATCHDAY rozhovor.

Co pro něj dosažená meta 200 ligových střetnutí na lavičce Slavie znamená?
Jaké další cíle sobě i svým kolegům vytyčil?
Kde se vzala tradice vítězných skluzů a co se děje se zablácenými kalhoty?
Dozvíte se! Svůj pohled přidá i asistent Zdeněk Houštecký.

Znovu rovněž prožijete radost z gólových tref vystřídavších Matěje Juráska s Václavem Jurečkou, sázka na žolíky se vyplatila měrou vrchovatou. Promluví Taras Kačaraba, který odehrál svůj první ligový duel v letošní sezoně.

O dojmy se podělí také Matěj Jurásek s Davidem Douděrou, do kamery hovořil i Pavel Řehák, který prožil zpětnou gratulaci ke svým 60 narozeninám, které oslavil 7. října.

Uvidíte fanzónu, kapitánskou pásku z dílny osobnosti české graffiti scény a držitele prestižní Ceny 333 Jakuba „Maskera“ Matušky. Také děkovačku, poločasovou přestávku a závěrečné oslavy v kabině.

A mnoho, mnoho dalšího!

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY. Stojí za to!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články