ONLINE: Od 18:00 proti Viktorii Plzeň ve Štruncových sadech | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 proti Viktorii Plzeň ve Štruncových sadech

Slávisté hrají od 18:00 s plzeňskou Viktorií ve Štruncových sadech. Do sestavy se vrací Igoh Ogbu a Conrad Wallem po karetním trestu.

Jindřich Trpišovský udělal dvě změny oproti domácímu zápasu s Bohemians. Zraněného Tomáše Holeše ve středu obrany nahradí nigerijský stoper Igoh Ogbu. Po odpykaném trestu za čtyři žluté karty se vrací norský křídelník Conrad Wallem, který nastoupí na levém křídle a nahradí zraněného Davida Douděru. Václav Jurečka bude podporovat Mojmíra Chytila na hrotu útoku. S kapitánskou páskou povede mužstvo Petr Ševčík.

Ze zdravotních důvodů chybí David Douděra, Tomáš Holeš a Ivan Schranz.

Sestava: Staněk – Vlček, Ogbu, Zima, Zmrzlý – Oscar, Ševčík – Wallem, Jurečka, Provod – Chytil

Lavička: Mandous – Sinyan, Masopust, Tijani, Zafeiris, Tecl, Diouf, van Buren, Bořil, Tomič, Jurásek

Zápas začíná v 18:00 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články