MATCHDAY Plzeň. Zabrat a napravit to | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Plzeň. Zabrat a napravit to

Po výhře, po prohře. Kamery MATCHDAY vyrazily v neděli do Plzně, kde vyprodaná Doosan Arena byla svědkem první venkovní porážky Slavie v probíhajícím ligovém ročníku.

Jedinou branku duelu obstaral v 87. minutě Šulc, který svým patnáctým gólem v sezoně vyrovnal Václava Jurečku na čele tabulky ligových střelců.

Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte?

Před utkáním jsme zpovídali Conrada Wallema, který se vrátil do sestavy po odpykání trestu za čtyři žluté karty, sledovali pochod sešívaných fanoušků, kteří na utkání přicestovali a navlékli retro oblečení i dresy.

Příznivců Viktorie jsme se zeptali, jak vzpomínají na Jindřicha Staňka, který Západočechům vychytal v ročníku 2021/22 mistrovský titul i účast v základní skupině Ligy mistrů.

Oba kluby navázaly na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a podpořily Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Jaroslav Tvrdík s Adolfem Šádkem osobně navštívili Nadaci přímo na transplantační jednotce při hematoonkologickém oddělení FN Plzeň, před výkopem zástupcům NTKD předali darovací šek na pořízení rehabilitačního přístroje.

Tribuna Sever předvedla další zdařilou choreografii, příčiny porážky přiblíží obránce Tomáš Vlček.

Slávisti, děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v neděli v Edenu proti Olomouci.

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články