sparta>slavia

Byli jsme silní v hlavě, proto postupujeme

Zavěsil se do vzduchu a hlavičkou na přední tyč překonal brankáře Rangers McGregora. Trefa Petera Olayinky ze 14. minuty se později ukázala jako postupová.

Právě jste se probili do čtvrtfinále Evropské ligy, co na to říkáte?
„Je to výborné, věřil jsem, že je v našich silách postoupit do čtvrtfinále. Je to velmi vzrušující.“

Napsal jste skvělý příběh, byl jste zraněný, nevědělo se, zda budete moci nastoupit. A nakonec jste vstřelil vítězný gól. Jak jste ho viděl?
„Všechno se seběhlo strašně rychle, jsem z toho hodně nadšený. Bylo úžasné vstřelit úvodní gól, navíc tak důležitý. Pomohlo nám to a namotivovalo nás to.“

Rangers inkasovali dvě červené karty, hráli hodně agresivně, souhlasíte?
„Ano, viděli jste, co se stalo Kolimu. Byl to hodně tvrdý zákrok. A druhá žlutá karta pro Baloguna byla také zasloužená. Byl to tvrdý zápas, tempo bylo velmi vysoké, byl to těžký duel. Ale rozhodčí rozhodli správně.“

Díky čemu jste Rangers dokázali vyřadit?
„Byli jsme fyzicky dobře připravení, stejně tak jsme byli silní v hlavě. Všichni jsme byli odhodlaní bojovat. Díky tomu jsme vyhráli.“

Máte nějaké preference skrz čtvrtfinálový los, jakého soupeře byste si přál?
„Nevím, uvidíme, jak to dopadne.“

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články