Tečku za skvělou sezonou udělá derby

V posledním zápase premiérového ligového ročníku s nadstavbou se mistr ligy a vítěz poháru Slavia utká s celkem z Letné, který skončí na třetí příčce.

„Těšíme se hodně. Byly tomu trochu podřízené i ty oslavy, které nebyly tak euforické, jak by si zisk double zasloužil, jelikož máme před sebou ještě poslední zápas, navíc takhle velký, vlastně největší v Česku. Jsme připraveni sezonu dotáhnout touhle tečkou. Chceme potěšit naše fanoušky, protože víme, co pro Slavii udělali. Víme, co pro slávistickou veřejnost tenhle zápas znamená,“ řekl před zápasem asistent trenéra Jaroslav Köstl.

„Samozřejmě se těším moc. Derby je vždycky nádherné, obzvláště teď, když si ho budeme moci užít před vyprodaným stadionem. Hned pak vypuknou oslavy, takže doufám, že si to užijeme všichni společně. Určitě chci hrát. I když není o co hrát, tak je to pořád derby, kdy jsme my domácí a budeme se snažit zvítězit,“ těší se Jaromír Zmrhal.

Sešívané po zápase čekají oslavy double: „Pro všechny, kteří Slavií žijí, je to odměna. Jak pro hráče, realizační tým a dalších lidí, bez kterých by se to neobešlo. Samozřejmě také fanoušků. Už jen to, že v takovém zápase budou na Slavii dva poháry, všichni budou vědět, kdo ho vyhrál. Je to neskutečně krásný pocit. Na to se těšíme. Chtěli bychom poprosit fanoušky, aby zůstali na stadionu i po zápase. Určitě s nimi chceme tenhle obrovský úspěch oslavit. Zaslouží si ho stejně jako my, dokázali jsme ho všichni společně, společně si zasloužíme krásnou oslavu, která proběhne,“ zakončil asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Výkop závěrečného duelu sezony je v 15:00. Po zápase ale určitě neodcházejte a užijte si následné oslavy. Více info najdete v článku.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

včera
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články