Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Nový směr přípravek SK Slavia Praha

24. 3. 2023
Přípravkové kategorie mládežnické akademie SK Slavia Praha projdou velkými změnami. Na základě zkušeností, analýz a inspirace v zahraničí Slavia přichází jako první v České republice se zúžením přípravkových kategorií a radikální změnou ve výchově talentů.

Dorostenci porazili Zlín. U16 skórovala v Budějovicích.

20. 3. 2023
B-tým na vítězství nenavázal a podlehl na Julisce 4:1. Dorostenci si doma poradili se Zlínem. Jedenáct úspěšných zásahů si připsali hráči U16. Žáci v Karlových Varech přehráli místní Slavii. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

B-tým i dorostenci odehráli víkend bez ztráty bodu.

12. 3. 2023
B-tým zvládl důležitou bitvu s Třincem a vyhrál 3:1. Dorostenci si poradili s Příbramí i Jabloncem. Na A-tým navázali starší žáci a porazili Plzeň. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dorostenci zvládli první jarní soutěžní víkend

6. 3. 2023
Ligový kolotoč se rozběhl na plné obrátky a dorostenci do něj vstoupili úspěšně. Kategorie U15 sehrála utkání s Lipskem a žáci přivítali Rapid Vídeň. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dorostenci vstoupí do ligového jara už tento víkend

3. 3. 2023
Ligové jaro otevřou v sobotu doma na Xaverově hráči U19, na které naváže mladší kategorie U17. Sešívaní se krátce po poledni utkají s Karvinou. Osmnáctka a šestnáctka odehrají své zápasy v areálu Na Chvalech v neděli s Kladnem.

Žáci přehráli Regensburg, kategorie U11 si vyšlápla na Spartu

27. 2. 2023
Dorostencům U17 stačil k výhře nad Tempem Praha jediný gól. Starší žáci přivítali německý Regensburg. Mladší žáci si poradili se Spartou. Kvůli mimořádné sněhové nadílce se muselo odložit utkání B-týmu s rezervou Bohemians. Nový termín pro generálku béčka je pondělí od 13:00 na Xaverově. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

U19 ve středu proti Realu Sociedad

21. 2. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let vyráží k poslednímu utkání základní části turnaje Al Abtal. Ve středu se sešívaní utkají s Realem Sociedad.

B-tým v přípravě porazil Příbram, dorostenci zvítězili v Ostravě

21. 2. 2023
Už čtvrté vítězství v přípravě si připsal sešívaný B-tým, když porazil Příbram. Dorostenci excelovali v Ostravě a porazili Baník 0:4. Vítězně je proti stejnému soupeři napodobila i kategorie U14. Starší žáci změřili síly na turnaji v Berlíně. V Teplicích hrály také přípravky a po zápase doprovodily hráče A-týmu na hřiště. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Slávisté U19 vyrážejí k utkání proti Olympiakosu Pireus

14. 2. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let vyráží k dalšímu utkání v rámci turnaje Al Abtal. Sešívaní ve středu vyzvou řecký Olympiakos.

B-tým porazil Chrudim. Žáci i dorost přehráli Lubin.

14. 2. 2023
Už třetí vítězství v přípravě si připsal B-tým sešívaných. Kategorie U17 a U15 sehrály utkání se Zaglebií Lubin a obě kategorie zvítězily. Na turnaje do Německa vyrazili žáci. Přípravky U10 vezou z Rokycan stříbro. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Mikuláš Konečný podepsal profesionální smlouvu

8. 2. 2023
Svou první profesionální smlouvu podepsal šestnáctiletý obránce a reprezentant Mikuláš Konečný.

Dorostenci přehráli Trenčín. Přípravky hostily Wroclaw.

7. 2. 2023
Další přípravné utkání má za sebou sešívaný B-tým. Dorostenci přivítali v Praze slovenský Trenčín. Zahraničního soupeře hostili v Horních Měcholupech také přípravky. Starší žáci přehráli Hradec Králové. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

U10 si veze pohár z Třeboně. B-tým podlehl Táborsku.

29. 1. 2023
Slávistický B-tým letos poprvé nestačil na svého soupeře a podlehl Táborsku 4:2. Nedařilo se ani starším žákům ve Wroclawi. U13 a U12 na miniturnajích v Edenu a Horních Měcholupech porazily Plzeň i Slovácko. Starší přípravky U10 ovládly Kapřík Cup v Třeboni. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dorostenci vezou z Německa bronz. U19 si připsala výhru 7:1

22. 1. 2023
Na turnaj do Wiesbadenu vyrazila kategorie U17. Během celého víkendu předváděla parádní výkony proti špičkovým německým týmům a získala bronzové medaile. Přípravné utkání má za sebou U19, když porazila PFA vysoko 7:1. Fotbalové dovednosti předváděli také žáci i přípravky. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.