Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Slávisté vítězi 39. ročníku Bican Cupu

9. 8. 2022
O víkendu proběhl 39. ročník mezinárodního turnaje Bican Cup. Slávisté ve finále porazili na penalty Lech Poznaň.

Bican Cup už tento víkend na Xaverově

4. 8. 2022
V sobotu na Xaverově startuje už 39. ročník mezinárodního mládežnického turnaje Bican Cup. Na turnaji se představí týmy z Čech, Moravy, střední Evropy ale i Chorvatska. Stejně jako v minulém ročníku, Bican Cup pomáhá Leontince i letos.

Mládežnické celky v přípravě na novou sezonu

3. 8. 2022
V červenci začaly přípravu na novou sezonu také dorostenecké celky, v průběhu prvního prázdninového měsíce se z k nim přidali také žáci. Přípravky začnou trénovat opět v srpnu.

Totální mládež! Šéf akademie o zlaté sezoně i budoucnosti

2. 8. 2022
Manažer mládežnické akademie Petr Hurych zhodnotil jednu z nejúspěšnějších sezon mládeže v historii a nastínil, jakým směrem se výchova mládežnických talentů ubírá. „Taková Totální mládež,“ pousmívá se, když hovoří o mládežnických výkonech.

Slávisté na CEE Cupu druzí

26. 7. 2022
U19 ve finále nestačila na brazilské Palmeiras a na mezinárodním turnaji CEE Cup tak skončila na druhém místě. Za slávisty se ve finále prosadil Daniel Toula. David Planka vyhlášen nejlepším českým hráčem turnaje.

Slávisté ve finále CEE Cupu

25. 7. 2022
Slávisté z kategorie U19 se na mezinárodním turnaji probojovali až do samotného finále. Utkání, které rozhodne o vítězi turnaje, se odehraje v úterý od 18:00 na stadionu v Ďolíčku. Soupeřem bude brazilské Palmeiras.

CEE Cup pro U19 už tento pátek

20. 7. 2022
Po pauze se v České republice vrací prestižní mezinárodní turnaj pro kategorii U19 CEE Cup. Už tento pátek jsou na programu první zápasy. Dorazí celky z Evropy i Jižní Ameriky.

Žáci i talenti z přípravek si vezou z Poháru mládeže zlaté medaile.

29. 6. 2022
Jako každý rok se Pohár mládeže FAČR, letos pod názvem Planeo Cup, uskutečnil pro kategorie U8 až U13. Zlato si vezou žáci kategorie U13 z Vysokého Mýta a stejný kov získali i kluci z přípravek U9 ve Znojmě.

B-tým do čela ČFL a trofej z mezinárodního turnaje pro U17

7. 6. 2022
Žáci vstřelili v Chomutově krásné góly. Dorostenci je napodobili v Českých Budějovicích a odvezli si z jižních Čech šest bodů. Béčko deklasovalo Písek a vyhouplo se do čela tabulky a U17 zvítězila na mezinárodním turnaji. Připomeňte si výsledky slávistických talentů v souhrnném článku.

Na Sněžku a zpět. U16 a její výšlap pro charitu

7. 6. 2022
V poslední květnové sobotě se dorostenci U16 zúčastnili jubilejního desátého charitativního výstupu na nejvyšší českou horu Sněžku.

Gól měsíce dubna: Mikuláš Hrabák

1. 6. 2022
Tradiční hlasování o mládežnický gól měsíce proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Z vítězství se těší Mikuláš Hrabák z U8.

Zlatá mládež. Debuty v áčku i zisky titulů

31. 5. 2022
Sezona 2021/2022 se blíží ke svému konci i pro mládežnické týmy. Dorostenci oslavili mistrovské tituly v Celostátních dorosteneckých ligách a odbyli si také své debuty v A-týmu. U15 se stala českým žákovským mistrem. Gratulujeme všem sešívaným mistrům!

Vítězná série žáků pokračuje. U19 oslavila titul

30. 5. 2022
Titulové oslavy dorostenců mohou pokračovat, protože po kategorii U17 si vystřelila pohár také devatenáctka. Žáci přehráli Meteor a pokračují ve skvělých výkonech z celého jara. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

U19 po titulu: Nad očekávání, dřeli jsme pro to

28. 5. 2022
Slávistický tým do devatenácti let oslavil mistrovský titul! Přečtěte si, jak mistrovskou sezonu zhodnotil trenér i hráči.

U19: Výhra v Plzni, devatenáctka slaví titul

28. 5. 2022
Slávistické devatenáctce stačilo pro zisk mistrovského titulu bodovat venku proti Plzni, sešívaní ale zvítězili 2:1 a jsou mistři!