Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Proběhl otevřený trénink pro malé brankáře

29. 2. 2024
Na začátku února proběhl první otevřený trénink mládežnické akademie. Brankářský trénink si přišlo vyzkoušet na 60 malých talentů.

Dívky si udržely neporazitelnost po celý víkend

27. 2. 2024
Naše mládežnické kategorie žen si o víkendu vedly skvěle. Mladší přípravky zvítězily ve třech přátelských zápasech, starší přípravka si poradila s týmem z Braníka a mladší žákyně překonaly o dva roky starší soupeřky z Jablonce.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Žáci a přípravky změřili síly se Žilinou, U19 porazila Almeríi

20. 2. 2024
Do Prahy na přátelská utkání žáků a přípravek zavítala slovenská Žilina. U19 porazila Almeríi a postoupila na Al Abtalu do vyřazovací fáze turnaje. Mladší dorostenci změřili síly se Slaskem Wroclaw. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Dorostenky dominovaly v zápase s Lipskem, přípravky vyhrály s Vestcem

19. 2. 2024
Dorostenky Slavie se letos poprvé vydaly na mezinárodní přípravu, kde excelovaly v duelu s německým Lipskem, starší přípravky prohrály a mladší přípravky byly v zápase proti Vestci suverénní a vyhrály s velkým náskokem.

U19: Výhra nad Almeríou a postup na Al Abtalu

15. 2. 2024
Dorostenci předvedli ve španělském Salou proti Almeríi dominantní výkon a zvítězili 3:1. O vítězství sešívaných rozhodli svými góly ve druhém poločase Elmedin Rama, Jan Lacko a Roman Teterya. Mládežníci tak postupují ze skupiny a na turnaji Al Abtal je bude čekat vyřazovací fáze.

U19 o postup ze skupiny na Al Abtalu s Almeríou

14. 2. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let se ve středu 14. února utká od 10:30 o postup na Al Abtalu se španělskou UD Almeríou.

Přípravky vyhrály turnaj v Říčanech, starší žákyně získaly cenu fair play

13. 2. 2024
Hráčky WU15 absolvovaly mezinárodní turnaj v Maďarsku, kde získaly cenu fair play. Dorostenky porazily druholigovou Duklu a nejmladší WU9 si odvezly vítězství z turnaje v Říčanech. Podívejte se na shrnutí výsledků naší mládeže v přehledném článku.

Dorostence čekali mezinárodní soupeři, žáci porazili Slovácko

13. 2. 2024
Dorostenci a starší žáci se utkali s rakouským Lincem. U17 změřila síly se soupeřem z Německa. B-tým těsně podlehl rezervě Bayernu Mnichov. Dominantní výkon předvedli kluci z U15 proti Slovácku. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Přípravky vycestovaly do Dánska, žáci se utkali s polskými soupeři

6. 2. 2024
Kluci z U10 se v Kodani představili na prestižním mezinárodním turnaji. Žáci přivítali v Praze polské soupeře z Wroclawi a Rzeszówa. U19 čekal další zápas na turnaji Al Abtal. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Žáci na turnaji ve Francii, dorostenci přehráli Drážďany

30. 1. 2024
Slávisté z U11 změřili síly s evropskými giganty na turnaji ve Štrasburku. Dorostenci U19 i U17 porazili Dynamo Drážďany. Přípravky vyrazily na turnaj do Polska. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Otevřený trénink pro malé brankáře

25. 1. 2024
Přijďte s malými brankáři na otevřený trénink pod vedením trenérů gólmanů akademie SK Slavia Praha. Trénink proběhne 1. února v Edenu na umělé trávě.

Slončík a Potměšil podepsali své první profesionální smlouvy

24. 1. 2024
Obránce Šimon Slončík a útočník Petr Potměšil podepsali své první profesionální smlouvy se Slavií. Gratulujeme!

Derby přípravek na Strahově, žáci přehráli Zbrojovku Brno

23. 1. 2024
Přípravkové kategorie změřily síly se Spartou. Mladší i starší žáci přehráli Zbrojovku Brno. Na halovém turnaje ve Wiesbadenu získali dorostenci U17 bronzové medaile. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Žáci na turnajích v Německu a Saudské Arábii, U16 přehrála Slovácko

16. 1. 2024
Dorostenci i B-tým mají za sebou první přípravné zápasy. U15 sehrála tři utkání základní skupiny v Saudské Arábii a postoupila do boje o bronz. Do Německa na mezinárodní halové turnaje vyrazily kategorie U14 a U13. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.