1911 Slavia - AFK Vrąovice

5 : 1

Rok 1911- VH ČFS zvolila předsedu dr. Práchenského, bývalého starostu SKS, kde je stále starostou Zdeněk Krulią, trenér Madden.
Zanikla Čs.fottbalová Unie.

Fotbalová sezóna Slavie začala utkáním A s B 10:0, sestava A.Pimmer -Krummer, E.Benda - Holý, Maizl, Rucker - ©iroký, Medek, Jenny, Koąek, O.Bohata. V daląích zápasech se objevil v obraně Veselý, Macoun v záloze a ©roubek na křídle, někdy hrál i Jirkovský. Bělka v té době hrál za ACS.

Přátelsky bylo velkým úspěchem utkání SKS-ACS 9:2,sestava : Pimmer-Krummer,Veselý-E.Benda, Holý, Macoun-©iroký, Medek, Koąek, O.Bohata, ©roubek (poločas 3:2)

SKS vyhrál "Pohár dobročinnosti" ve finále s Kolínem dne 30. dubna 4:1, brankami Koąek 3x, Medek. Sestava: Pimmer-Krummer,Veselý-E.Benda, Jirkovský, Macoun-©iroký, Medek, Koąek, Holý, O.Bohata,

V Belgii Čeąi vyhráli Amatérské mistrovství Evropy (Roubaix): Belgie 6:1, Francie 4:1, Anglie 2:1 (z SKS hráli Pimmer, Hajný, Veselý, Benda, Mejzl, Holý, ©iroký, Koąek cpt, O. Bohata, Kovařovič, z ACS Bělka a Pilát).

Dne 16.9.byla mimořádná VH ČSF, předsedou byl zvolen Bukovský z SKS.

AC Sparta porazila SKS 3:1 a pomalu končí nadvláda Slavie v čs.kopané, rudí začínají být lepąí.

Detaily zápasů:

Slavia - Sparta
9 : 2 (3 : 2)

Datum: 25. 03. 1911, Praha, hřiątě Slavie na Letné
Druh zápasu: přátelský
Sestava: Pimmer - Krummer, R. Veselý - Benda, Macoun, Holý - ©iroký, Medek, Koąek, O. Bohata - ©roubek
Branky: Koąek 1:0, Koąek 2:0, Koąek 3:0, Bělka 3:1, Pilát 3:2, Medek 4:2, Bohata 5:2, Bohata 6:2, Medek 7:2, Macoun 8:2, Koąek 9:2
Průběh: Sparta útočila hned od začátku. Slavia s mnohými nováčky ve svých řadách se trápí. Jediný muľ, který zachovává klid v červenobílém dresu je Koąek. Třikrát se dostane k velkému vápnu a vľdy přesně zavěsí. Spar»ané sniľují aľ na 3:2. Teprve druhá půle řeąí letenskou při. Kaľdých sedm minut vlétá míč do sítě. Suma sumárum - 9:2!
Rozhodčí: Kratina
Diváci: 3.000
Trenér: J. W. Madden

Slavia - Aberdeen FC
3 : 2 (1 : 1)

Datum: květen 1911, Praha
Sestava: Pimmer - Krummer, Veselý - Benda, Maizl, Macoun - ©iroký, Medek, Bohata, Koąek, Holý
Branky: Medek 1:1, Holý 2:1, 82. Koąek 3:2
Průběh: Skotové střílí první gól, Medek vyrovnává. Po změně stran se změnilo i pořadí branek: napřed vede Slavia střelou Holého a pak Skotové srovnávají. Koąka si Skotové hlídali po celý zápas, skoro si ani nevystřelil. V 82. minutě jim vąak unikla střela asi ze 30 metrů z otočky, která se stočila do pravého horního rohu branky.

1 : 2

Poznámky: Odveta, hrálo se hned druhý den.

Druh zápasu: O stříbrný pohár
Sestava: Pimmer - Krummer, R. Veselý - Benda, Rozmaisl, Macoun - ©iroký, Medek, Starý, Koąek, O. Bohata
Branky: O. Bohata 2, ©iroký - Bělka
Rozhodčí: Kadlíček
Diváci: 4.200
Poznámky: Poprvé se nehrálo normální hrací dobu, ale v rámci turnaje pouze 2 x 15 minut. Pohár vypsal ČSF.

Slavia - Viktoria ®iľkov
4 : 2

Datum: září 1911
Druh zápasu: O stříbrný pohár, finále

Sparta - Slavia

Datum: 01. 10. 1911, Praha, Letná, hřiątě Sparty
Sestava: Romováček - Krummer, R. Veselý - Benda, Rozmaisl, Holý - ©iroký, Medek, Koąek, O. Bohata, ©roubek
Branky: Bohata - Bělka 2, Vaník
Diváci: 6.500
Poznámky: Hrálo se na hřiąti Sparty na Letné, ale v místech, kde později působil SK Smíchov. A mimochodem - Sparta porazila Slavii aľ v sedmém vzájemném zápase.