SK Viktoria Plzeň - Slavia
0 : 0

Datum: 03. 04. 1932
Sestava: Junek, Bradáč, Svoboda, Kopecký, Puč
Poznámky: Kdyľ jela Slavia do Plzně, na autokaru bylo několikrát napsáno 10:0. Červenobílí byli ale rádi, ľe udrľeli remízu. Neľ nastoupili na cestu zpět, domácí jim smazali vąechny jedničky.

Sparta - Slavia
2 : 1 (1 : 0)

Z dobývání spar»anské branky: Puč, Kopecký, Koą»álek, ©oltys a Ledvina.Datum: 30. 04. 1932, Praha, Sparta
Sestava: Plánička - L. ®eníąek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, V. Bradáč, ©oltys, Vl. Kopecký, Puč

Druh zápasu: přátelský
Sestava: Plánička - L. ®eníąek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, F. Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Pu
Branky: Puč
Průběh: Zápas byl ve 22. minutě přeruąen kvůli bouři, a protoľe se diváci začali rychle rozcházet, sudí jej ukončil.

Druh zápasu: Středoevropský pohár, semifinále
Sestava: Plánička - ®eníąek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč
Branky: Kopecký 1:0, Svoboda 2:0, Kopecký 3:0, Fiala 4:0
Průběh: Hodinu před utkáním se nad Letnou snesla prudká bouře, která vąak vůbec neovlivnila skvělou návątěvu. Hned od úvodního hvizdu to vypadalo, ľe bude pouze otázkou času, kdy hosté prostřelí Pláničku, který se překonával. Po půlhodině hry vąak přiąel nečekaný zvrat. Kopecký obhodil Combiho, Svoboda prostřelil zeď, Kopecký doklepl Junkův centr a bylo to 3:0. Italové začali faulovat, ale rozhodčí nic. Pak byla nařízena penalta proti Italům (ruka v pokutovém území) a rozhodčí ąel za tento verdikt k zemi! Horkokrevný hráč musel opustit hřiątě, Fiala ąoupl míč do sítě - 4:0. Večer jeątě italątí fotbalisté rozmlátili bar v Lucerně.
Titulky v italských novinách byly hrozné. Mluvilo se v nich o českých prasatech a slovanských ątěnicích. Kampaň proti slavistickým hráčům pro odvetu byla připravena.
Rozhodčí: Braun (Rakousko)

Juventus Turín - Slavia
2 : 0

Datum: 10. 07. 1932, Torino
Druh zápasu: Středoevropský pohár, semifinále, odveta - nedohráno (přeruąeno ve 46. minutě)
Sestava: Plánička, Puč, Černický, Fiala
Branky: 14 . Cesari 1:0, Orsi 2:0
Průběh: Uľ před utkáním na hřiątě létaly drobné předměty, které vąak zatím nepůsobily ľádné ąkody. Od prvních vteřin zápasu zuřila v obecenstvu bouře, kaľdý pokus Slavie o útok byl doprovázen protesty, zatímco útoky domácích byly bouřlivě povzbuzovány. Juventus se ujal vedení ve 14. minutě brankou Cesariho, který nesměl nastoupit, protoľe byl v prvním utkání v Praze na Letné vyloučen. Proti jasnému znění řádů a pravidel změnil vąak výbor soutěľe trest na peněľitou pokutu a viník hrál. Po čtrthodině hry byl hrubým zákrokem zraněn Fiala a musel být odnesen na nosítkách. Do obrany přeąel Černický, do zálohy Puč, útok hrál ve čtyřech. Několik minut před přestávkou vyhověl sudí nátlaku obecenstva a nařídil pro nic za nic pokutový kop, kterým Orsi zvýąil na 2:0 pro domácí. Následná přestávka nepřinesla uklidnění, ba naopak. Jiľ v první půli se stal Plánička cílem nevítané pozornosti lidí, kteří po něm házeli menąí kaménky, aby odvrátili jeho pozornost od dění na hřiąti. Přilétl dokonce i kalamář, který se rozbil o tyčku a inkoust naąeho brankáře potřísnil. Hned začátkem druhého poločasu, ve 46. minutě, byl vąak Plánička zasaľen větąím kamenem a klesl na zem. Ne bolestí či zraněním, ale spíą duąevním otřesem. Rozhodčí Miesz to ani neviděl a přeruąil zápas teprve aľ kdyľ byl upozorněn naąimi hráči. Vedoucí muľstva pan Valouąek odvedl nejdříve Pláničku a poté i celé muľstvo ze hřiątě, na kterém zůstali jen hráči Juventusu, oslavováni davem. Jeden z nich, obránce Calligaris, dokonce napadl rozhlasovou budku s Josefem Laufrem a byl odehnán aľ vojáky, kteří měli naąeho rozhlasového reportéra chránit. Pan Valouąek potom odmítl pustit hráče na hřiątě, a tak se rozhodovalo mimo něj. Výbor rozhodl - obě muľstva byla diskvalifikována.
Rozhodčí: Miesz (Rakousko)
Poznámky: „Připadali jsme si jako v zajetí. Uľ na hranicích nás převzali karabiniéři”, vzpomínal po letech Tonda Puč, „aby nás chránili před rozváąněnou veřejností. Hotel, v němľ jsme bydleli, ulice, kterými jsme projíľděli, to vąechno bylo neprodyąně uzavřeno policií a vojskem.” Na stadionu se nesměly prodávat nápoje v lahvích, ale Slavia, jak je jiľ výąe uvedeno, stejně pohromě neunikla.

Druh zápasu: 1. liga 1932/33
Sestava: Plánička - Seifert, Fiala - Černický, Čambal, Jezbera - Junek, F. Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč

Datum: 01. 11. 1932, Wien, Hütteldorf
Sestava: Zeman - ®eníąek, Fiala - Vodička, Čambal, Krčil - Heřmánek, Bradáč, Sobotka, Kopecký, Puč
Branky: Bican 5, Binder, Kaburek, Ostermann - Kopecký 2, Bradáč
Průběh: Pepi Bican, v té době jeątě hrající za Rapid, nastřílel Slavii 5 branek.
Poznámky: Jak uvádí sám Bican v knize „Bican - 5000 gólů” od Josefa Pondělíka, poprvé hrál proti Slavii aľ 17. listopadu 1932.

1 : 2 (0 : 2)

Datum: 06. 11. 1932, Praha, Sparta
Druh zápasu: Středočeský pohár, finále
Sestava: Plánička - Seifert, Fiala - Vodička, Čambala, Jezbera - Junek, Joska, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč
Branky: Silný - Sobotka, Kopecký
Průběh: Na těľkém terénu a za nepříznivého počasí byla dlouho Slavia lepąí, závěr ale patřil soupeři a červenobílí svůj náskok jen bránili.
Rozhodčí: Culek
Diváci: 13.000

Rapid Vídeň - Slavia
4 : 3 (1 : 0)

Datum: 17. 11. 1932, Vídeň
Sestava: Plánička - Fiala, Seifert - Vodička, Čambal, Jezbera - Junek, Joska, Sobotka, Kopecký, Puč
Branky: Bican 1:0, Joska 1:1, Kopecký 1:2, Kopecký 1:3
Průběh: Slavisté měli v úvodu druhého poločasu výborný nástup a brzy vedli 3:1.
Poznámky: Poprvé hrál proti Slavii Josef Bican. Některé prameny ale uvádí, ľe Pépi hrál svůj první zápas proti Slavii uľ 1. listopadu 1932.

Slavia - SK Viktoria ®iľkov
8 : 2

Datum: sez. 1932/33
Sestava: Kopecký
Branky: 1. Kopecký 1:0
Poznámky: Kopeckého gól z první minuty padl uľ ve 20. sekundě hry.

Datum: 27. 03. 1932
Sestava: Plánička - Vodička, ©oltys, Černický, Čipera, Bára, Svoboda, Junek, Puč, Vojta, Joska, Fiala, ©imperský
Diváci: 18.000
Poznámky: Zápasem se otevíral nový Dannerův stadión Bohemians. Druhým zápasem slavnostního otevření bylo utkání ®iľkov - Teplitzer.