Datum: leden 1985
Druh zápasu: Turnaj RH Straąnice
Sestava: Kubík, Jarolím, Němec, Řehák, Hamza, Duąan Griga
Branky: Kubík 2, Jarolím, Němec, Řehák, Hamza, Duąan Griga
Poznámky: V tisku vyąlo 7. ledna. Byl to první zápas Slavie na turnaji. Duąan Griga nastoupil za Slavii poprvé.

Branky: Kubík, Němec - Hejlík, Jeníček, Jahodka
Poznámky: Byla to první poráľka Slavie na turnaji. V tisku vyąlo 28. ledna 1985. Zápas se hrál pravděpodobně 26. ledna.

Slavia - TJ Xaverov
? : ?

Datum: 31. 01. 1985, Praha, hřiątě RH Straąnice
Poznámky: Jednalo se buď o přátelský zápas nebo o utkání Straąnického turnaje.

Slavia - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
? : ?

Datum: 03. 02. 1985, hřiątě RH Straąnice
Druh zápasu: přátelský
Poznámky: V tisku (Zemědělské noviny, 1. února) bylo uvedeno, ľe fotbalisté Slavie Praha sehrají v neděli přátelské utkání s LIAZ Jablonec na hřiąti RH Straąnice ve 12.30 hod.

Branka: J. Němec
Poznámky: Hráno na atletickém hřiąti v Edenu.

Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 16. kolo
Sestava: Veselý - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Rott, Řehák, ©imůnek
Branky: Němec 2

Bohemians Praha - Slavia
2 : 0

Snímek ze zápasu. Vpravo hráč Bohemky Ondra.Datum: 01. 04. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 17. kolo
Sestava: Veselý - Beránek, Doleľal, Frýda, Jeslínek, Knoflíček, Kuba, Kubík, Němec
Branky: 3. Chaloupka 1:0, Mičinec 2:0

Slavia - Inter Bratislava
1 : 0

Datum: 16. 03. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 18. kolo
Sestava: Veselý - Beránek, Doleľal, Frýda, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Rott, Řehák, Sokol, ©imůnek
Branky: ©imůnek 1:0

Dukla Praha - Slavia
2 : 1

Datum: 1985
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 19. kolo
Sestava: Veselý - Beránek, Doleľal, Frýda, Griga, Janů, Jeslínek, Knoflíček, Němec, Rott, Řehák, Sokol, ©imůnek

Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 21. kolo
Sestava: Veselý - Beránek, Čermák, Doleľal, Frýda, Janů, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Řehák, Sokol, ©imůnek
Branky: Příloľný, Skříček - Němec 2

Slavia - Baník Ostrava
0 : 0

Datum: 1985
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 22. kolo
Sestava: ©imurka - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Knoflíček, Kubík, Němec, Řehák, Sokol, ©imůnek

Spartak Trnava - Slavia
3 : 3 (0 : 3)

Datum: 05. 05. 1985, Trnava
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 23. kolo
Sestava: Veselý - Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Kubík, Rott, Řehák, Sokol, ©imůnek, Záleąák
Branky: 16. Jeslínek 0:1, 38. Rott 0:2, 43. Jarolím 0:3, 56. Cabaník 1:3, 76. Kavecký 2:3, 88. Gaąparík z pen. 3:3
Průběh: Praľané přijeli bez Knoflíčka, Němce, ©imurky a Beránka, ale proti kompletní Trnavě si počínali velice dobře a rozhodným způsobem vyhráli uľ první poločas, i kdyľ nejdříve měli obrovskou ąanci domácí. Brezina totiľ naąel zcela volného Gaąparíka, jenľe ten ze tří metrů netrefil prázdnou branku. Hned z protiútoku po rohovém kopu Jeslínek skóroval, ve 38. min. Řehák utekl Mrvovi, míč po jeho střele vykopl jeden z obránců z brankové lajny, ten se dostal k Jarolímovi, jenľ orazítkoval břevno, a teprve pak dorazil Rott míč do sítě. Trnava se dopouątěla obrovských chyb v obraně a jednu z nich jeątě do přestávky po Doleľalově přihrávce potrestal Jarolím. Po přestávce udělali domácí několik korektur v sestavě a nejenľe vyrovnali, ale doslova přiąpendlili Slavii k její brance. Zkorigovali výsledek a nakonec dvě minuty před koncem vyrovnali z penalty a zachránili zdánlivě ztracený zápas.
Rozhodčí: Stiegler
Diváci: 5.000
Trenér: J. Jareą: „Nedisciplinovanost některých hráčů po přestávce přivodila nečekaný zvrat!”
Poznámky: V tisku 6. května.

4 : 3 (4 : 1)

Datum: 08. 05. 1985, Praha, Eden
Chebský Schwarz likviduje útok slavisů Sokola (vpravo) a Knoflíčka (na zemi).Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 24. kolo
Sestava: Veselý - Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Rott, Řehák, Sokol, ©imůnek
Branky: Janů, Knoflíček z pen., Kubík, Němec - Bílek, Lindenthal, Siva
Průběh: Do přestávky předváděla Slavia koncert, získala jasné vedení, pak vąak polevila, podcenila soupeřovi moľnosti a nakonec se musela strachovat o výsledek.
Rozhodčí: Jaąek
Diváci: 5.500 (5.200)

Slavia - Tatran Preąov
3 : 1

Datum: 12. 05. 1985, Praha, Eden
Dvakrát nařídil rozhodčí Bomba v praľském Edenu penaltu proti hostujícímu celku Preąova, tentokrát vąak správně postřehl, ľe brankář Korpáą sebral Němcovi míč čistým způsobem a útočník Slavie pád jen nafilmoval. Doleľal (s číslem 8) se pokutového kopu doľaduje, Labun (s č. 3) a Jozef (vpravo) čekají na verdikt…Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 25. kolo
Sestava: ©imurka - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Petrľela, ©imůnek
Branky: 18. Knoflíček 1:0, 21. Knoflíček z pen. 2:0, 81. Jarolím 3:0, 86. Molka z pen. 3:1
Průběh: Slavia hrála tentokrát s dostatečnou koncentrací celý zápas, takľe sobě i divákům uąetřila nervy. O svém zaslouľeném vítězství ovąem stejně jako v kole předchozím rozhodla uľ v samém úvodu zápasu, kdyľ nejprve Knoflíček hlavou zuľitkoval ideální centr Janů a poté proměnil penaltu, kterou nařídil nepřílią přesný rozhodčí Bomba za jeho sraľení. Knoflíček dvěma góly jakoby vystřílel veąkerý prach. Druhou penaltu ve 31. min. za ruku v ąestnáctce totiľ zahodil, minimálně tři daląí ąance z kategorie vyloľených rovněľ spálil. Preąov toho předvedl v Edenu pramálo, v útoku vůbec ľádné nebezpečí nepředstavoval (…i on dal gól z penalty), jeho obrana pak byla děravějąí neľ ementál, takľe brankář Korpáą byl neustále v permanenci. Hosté po předchozím dvojnásobném střídání dohrávali posledních dvacet minut jen v deseti bez zraněného Janase.
Rozhodčí: Bomba
Diváci: 7.700

Slovan Bratislava - Slavia
0 : 2 (0 : 1)

Datum: 16. 05. 1985, Bratislava
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 26. kolo
Sestava: ©imurka - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Petrľala, Sokol, ©imůnek
Branky: 39. Němec 0:1, 65. Knoflíček 0:2
Průběh: Slavia sice začala na hřiąti posledního Slovanu s obranným rozestavěním 4-4-2, ale hned v úvodu „zaváněly” brejky Němce a Beránka gólem. Slovan měl sice převahu, ale ta byla platonická a střelecky naprosto bezzubá. Jen Horný ve 25. a Hlavatý z trestného kopu ohrozili branku soupeře, který vąak při své třetí ąanci Němcem nezaváhal a od 39. minuty vedl. I po změně stran byla Slavia lepąím celkem, zásluhou Knoflíčka zvýąila na 2:0 a pak zcela kontrolovala daląí vývoj utkání.
Rozhodčí: Řezníček
Diváci: 3.000
Trenér: J. Jareą: „Naděje na titul mně dělá starosti. Nevím, zda muľstvo podobnou myąlenku unese, protoľe na ni jeątě není dostatečně zralé.”
Poznámky: V tisku vyąlo 17. května.

Slavia - Sparta
0 : 2 (0 : 0)

Datum: 28. 05. 1985, Praha, Eden
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 27. kolo
Sestava: ©imurka - Sokol, Jeslínek, Kubík, Beránek - Janů, Doleľal, K. Jarolím, Frýda - Řehák, Knoflíček; střídání Petrľela, Čermák II
Branky: 32. Calta 0:1, 86. Denk 0:2
Průběh: Daląí důleľitý krok za vidinou mistrovského titulu udělala praľská Sparta ve 115. ligovém a 210. celkovém derby se Slavií, které bylo v praľském Edenu epilogem 27. ligového kola. Po bojovném, a předevąía pak po vyzrálém a takticky perfektním výkonu zaslouľeně vyhrála, takľe její ąance na obhajobu primátu jsou reálné.
slavisté si oddechli, kdyľ v sestavě Sparty chyběl Denk, ale ten se přesto zapsal jako ústřední postava: přiąel od 46. minuty, v 86. pojistil vítězství Sparty druhým gólem, aby si o dvě minuty později vyąlápl bez míče na Beránka a byl vyloučen.
Od první minuty bylo v Edenu v sázce aľ přílią mnoho, takľe pro nějaký výjimečný fotbal na trávníku místo zákonitě nezbývalo. Ostře sledované derby se po nervózním úvodu odvíjelo vesměs mezi ąestnáctkami, kde jeden osobní souboj stíhal druhý a střeľení klíčových hráčů protivníka bylo povýąeno nadevąe.
Sparta si v realizaci záměrů počínala mnohem lépe, byla rychlejąí, pohyblivějąí a důraznějąí ve startu na míč, a hlavně - věděla, co chce hrát a jak to má hrát! Úvodní platonický nápor Slavie poměrně snadno eliminovala, aniľ by nabídla domácím ąanci, a pak uľ se začala prosazovat díky své jisté obraně a přesnějąí kombinaci v poli sama. První velkou příleľitost měl uľ po čtvrthodině Pokluda, který tváří v tvář ©imurkovi pálil jen do těla padajícího slavistického gólmana, do druhé se dostal rovněľ Pokluda, ale i tuto ąanci mu ©imurka zmařil. Dotřetice ovąem spar»anský útočník na stráľce domácí branky vyzrál, nebo» jeho rohový kop naąel Caltu a odraľená hlavičpa dostala hosty do vedení, které před odchodem do ąaten mohl Beznoska jeątě pojistit. Jareąovi svěřenci sice útočili, jenľe efekt jejich snaľení byl nulový. Citelně jim chyběla dravost distancovaného Němce, střely z dálky se míjely účinkem.
Po přestávce uľ Sparta, v jejímľ dresu vystřídal Pokludu Denk, dávala svou herní převahu, větąí vyzrálost, rutinu a jistotu najevo způsobem zcela evidentním. Zejména v úvodních minutách jako by se role zcela vyměnily, nebo» Letenątí dirigovaní opět Bergrem z postu stopera si počínali v Edenu jako na domácí trávě, takľe Straka, Denk a Calta se třikrát v rychlém sledu dostali do ąancí, které po gólu přímo volaly. Slavia se samozřejmě nemínila vzdát, a proto znovu zavelela k ofenzívě. Zkouąela to vąelijak, poslala na hřiątě Petrľelu, vysunula dokonce Kubíka ze zadních linií do útoku, ale její chaotická ofenzíva jí vyrovnání přinést nemohla. Zvláątě proto, ľe Sparta ovládla v závěru hřiątě a své zcela zaslouľené vítězství ztvrdila pět minut před koncem brankou Denka, jemuľ se v derby vľdy daří. ©koda jen, ľe si spar»anský útočník pokazil dojem zbytečným vyloučením v posledních minutách.
Rozhodčí: Hoąek
Diváci: 19.536 (16.136?)
Poznámky: Tisk před zápasem: „Zájem o utkání je obrovský, nebo» by měl mnoho napovědět k otázce nového mistra. Tribuna uľ je beznadějně vyprodaná, celkem se počítá s návątěvou 30 tisíc diváků! Domácím bude chybět ©imůnek a distancovaný Němec, hostům pak zraněný Haąek a potrestaný Beznoska.”

Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 28. kolo
Sestava: ©imurka - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Rott, Sokol
Branky: 38. Valach 1:0
Průběh: Střetnutí se začalo pro Slavii vyvíjet celkem příznivě. Jiľ ve 2. min. po sóvé akci Janů musel Magdolen vyráľet dvakrát z brankové čáry. Vzápětí Diňa vyzkouąel z dálky ©imurku. Pak vąak hra upadla do ąedi průměru. Ve druhém poločase nasadila obě muľstva sviľnějąí tempo, ale byli to domácí, kteří měli blíľe k zvýąení. Jeslínek vykopával Boroąovu střelu z brankové čáry, Nemec nastřelil tyč a Baláľ dal zblízka těsně nad.

Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 29. kolo
Sestava: ©imurka - Sokol, Jeslínek, Kubík, Beránek - Janů, Doleľal, Řehák, K. Jarolím - Němec, Knoflíček - střídání: Petrľela, Rott
Branky: 22. Kovačík 0:1, 41. Houąka 0:2, 42. Knoflíček z pen. 1:2, 56. Jarolím 2:2, 85. Knoflíček z pen. 3:2
Průběh: Přes stálou územní převahu domácích se nečekaně dostali do dvoubrankového vedení jejich soupeři z Vítkovic. Ti totiľ dokázali po chybách obrany Praľanů vytěľit z minima maximum, zatímco slavisté se marně pokouąeli ztéci zhuątěný obranný val hostí. Vyrovnali teprve po Knoflíčkově penaltě a Jarolímově trestném kopu. Pro zranění Petrľely dohrávali domácí o deseti, stále vąak byli lepąím muľstvem a o jejich zaslouľeném vítězství rozhodla daląí Knoflíčkova penalta pět minut před závěrečným hvizdem.
Rozhodčí: Liąka
Poznámky: První penaltu střílel Knoflíček spolu s J. Němcem - Němec rozehrál, Knoflíček vstřelil gól. Podle Knoflíčka oba hráči tuto situaci nacvičovali asi měsíc, dlouho se ji vąak obávali vyzkouąet. Bylo to riskantní, protoľe v tu chvíli na domácím hřiąti prohrávali.

ZVL ®ilina - Slavia
0 : 0

Datum: 19. 06. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1984/85, 30. kolo
Sestava: ©imurka - Beránek, Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kubík, Němec, Rott, Sokol
Průběh: Domácí potřebovali k záchraně bod. Aľ přílią si to uvědomovali a v prvním poločase se nemohli dostat do tempa. Po změně stran vąak převzali iniciativu, byli aktivnějąí. Strapáč a ©imek vąak pozorného ©imurku nepřekonali. Zápas přinesl hru poměrně dobré a sluąné úrovně. U domácích se líbili Michálek, Zvarík, Hýravý a Zajac, u hostí ©imurka, Jarolím a Knoflíček.

Druh zápasu: Interpohár, 1. kolo
Poznámky: Podle tisku nehráli ©imůnek a Petrľela.

Viking FK Stavanger - Slavia
4 : 3 (1 : 1)

Datum: červenec 1985
Druh zápasu: Interpohár, 2. kolo
Sestava: Comisso, Knoflíček, Kouřil
Branky: Comisso, Knoflíček, Kouřil
Průběh: Praľané byli dvě třetiny lepąím týmem, prokazovali dobrou fotbalovou techniku, vytvořili si řadu brankovyich příleľitostí, které vąak neproměnili (z nich 3 čisté Knoflíček). To je nakonec stálo vítězství. Jeątě v 82. min. totiľ Slavia vedla 3:2, ale zbytečně polevila, dovolila domácím vyrovnat a po hrubé chybě vlastní obrany dát dokonce pár sekund před koncem vítězný gól.
Diváci: 2.000
Poznámky: V tisku vyąlo 8. července.

Slavia - BSG Wismut Aue
2 : 0 (1 : 0)

Datum: červenec 1985, Praha, Eden
Druh zápasu: Interpohár, 3. kolo
Sestava: ©imurka - Comisso (46. Sokol), Jeslínek, Kubík, Beránek - Janů, Doleľal, Zamazal - Řehák, Frýda, Kouřil
Branky: 30. Doleľal z pen. 1:0, 49. Řehák 2:0
Průběh: Praľané se představili poprvé v domácím prostředí a v rychlém, někdy ovąem aľ přespřílią tvrdě hraném střetnutí zvítězili zcela zaslouľeně. Nastoupili bez tří hráčů standardní sestavy (Knoflíček je zraněn, K. Jarolím a Němec jsou v lázních), na trávníku se ovąem objevili tři nové akvizice - obránce Comisso z Trebiąova, gottwaldovský střelec Kouřil, a Zamazal, jenľ se vrátil z vojny. Domácí měli od začátku více ze hry, ale svou převahu nedokázali náleľitě zúročit. Do vedení se dostali aľ po půlhodině gólem z penalty nařízené za faul brankáře Weisfloga na Kouřila. Hned po změně stran byl vyloučen obránce hostů Lorenz, jenľ fauloval Řeháka bez míče, Slavia odpověděla zvýąeným úsilím a přidala druhý gól. Tím vąak střelecký prach vyčerpala a přes řadu slibných moľností daląí góly přidat nedokázala.

Druh zápasu: Interpohár, 4. kolo
Sestava: Veselý - Sokol, Kubík, Jeslínek, Beránek - Víger, Doleľal, Takáč - Kouřil (80. Řehák), Knoflíček
Branky: 10. Neumann 1:0, 52. Takáč 1:1, 64. Mothes 2:1, 77. Knoflíček 2:2, 79. Erler 3:2, 89. Mothes 4:2
Průběh: Slavia měla po celý zápas převahu, ale střelecky se jí vůbec nedařilo. V 64. min. korunovali její hráči vąe neproměněnou penaltou (Doleľal rozehrál a Knoflíček trefil brankáře). Domácí nehráli zdaleka tak tvrdě jako před týdnem v Edenu.
Poznámky: Tisk před zápasem: „Slavia odcestovala ke střetnutí do NDR autobusem přímo ze soustředění v Roudnici. V sestavě bude chybět K. Jarolím a Němec, kteří jsou v lázních a rekonvalescent ©imůnek. Představí se řada posil, předevąím Comisso, Zamazal a Kouřil.”

Slavia - Eintracht Braunschweig
4 : 0 (1 : 0)

Datum: 24. 07. 1985, Praha, Eden
Druh zápasu: Interpohár, 5. kolo
Sestava: Víger, Takáč, Kouřil, Kubík, Knoflíček, Jarolím, Janů, Jeslínek
Branky: Kubík 2 (jedna z pen.), Kouřil, Knoflíček
Průběh: Tým Slavie nastoupil se třemi nováčky - Vígerem, Takáčem a Kouřilem. Publikum dlouho na gól nečekalo. Uľ ve 4. minutě Kubík snadno proąel celou obranou soupeře a domácí muľstvo se ujalo vedení. Potom byla ale hra pomalá, oba celky nepřesně střílely. Za pozornost stála jenom střela Hintermaiera ze vzdálenosti asi 35 m a opět Kubíka. Ani jedna vąak brankáře nepřekonala.
Po přestávce nastoupil za Slavii Jarolím, coľ přineslo zlepąení. Muľstvo mělo větąí rychlost, důraz a výraznou převahu, kterou v rozmezí 15 minut vyjádřilo třemi brankami. V závěru se hra zbytečně přiostřila a výsledkem byla série ľlutých karet na obou stranách.
Rozhodčí: Fausek
Poznámky: Pravděpodobně 5. kolo soutěľe. Tým Eintrachtu sestoupil toho roku z první západoněmecké ligy.

Slavia - Viking FK Stavanger
? : ?

Datum: 27. 07. 1985
Druh zápasu: Interpohár, 6. kolo
Poznámky: Slavia měla jeątě ąanci na vítězství ve skupině, ale pouze v případě vítězství.

Datum: 21. 08. 1985
Sestava: Z. Hruąka - Doleľal, Kubík, Jeslínek, Sokol - Janů, K. Jarolím, Frýda - J. Němec, Kouřil, Knoflíček (70. Víger)

Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 1. kolo
Sestava: Hruąka - Beránek, Janů, Jarolím, Jeslínek, Kouřil, Kubík, Němec, Sokol, Takáč (Frýda), Víger
Branky: Kubík, Němec - Bílek 0:1

Lokomotíva Koąice - Slavia
0 : 0

Datum: 01. 09. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 2. kolo
Sestava: Hruąka - Beránek, Doleľal (stř.), Janů, Jarolím, Jeslínek, Kubík, Němec, Sokol, Takáč (stř.); stř. Frýda, Řehák

1 : 0

Datum: 08. 09. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 3. kolo
Sestava: Hruąka - Beránek, Janů, Jarolím, Jeslínek, Kouřil, Kubík, Němec, Sokol, Takáč, Víger (Doleľal)
Branky: Takáč 1:0

5 : 1

Datum: 11. 09. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 4. kolo
Sestava: Hruąka - Beránek (stř.), Janů, Jarolím, Jeslínek, Kouřil, Kubík, Němec, Sokol, Takáč (stř.), Víger; stř. Doleľal, Zamazal
Branky: Korejčík 2, Pelc 2, Lauąman - Janů

0 : 0

Datum: 14. 09. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 5. kolo
Sestava: Hruąka - Beránek, Frýda (stř.), Janů, Jarolím, Jeslínek, Kouřil, Kubík, Němec, Sokol, Takáč (stř.); stř. Doleľal, Víger

Slavia - FC St. Mirren
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 17. 09. 1985, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Hruąka - Sokol, Kubík, Jeslínek, Janů - Doleľal, Takáč, Frýda - Němec (69. Řehák), Jarolím, Kouřil
Branky: 76. Kouřil 1:0
Průběh: V 76. minutě naąel Sokol Takáče, jehoľ polostřelu, polocentr srazila skotská obrana ke Kouřilovi, který skluzem dopravil míč do sítě.
Rozhodčí: Geurds (Nizozemí)
Diváci: 6.000

0 : 0

Datum: 28. 09. 1985
Druh zápasu: 1. liga 1985/86, 6. kolo
Sestava: Hruąka - Doleľal, Frýda, Janů, Jarolím, Jeslínek, Kouřil (Takáč), Němec, Řehák, Sokol, Víger

FC St. Mirren - Slavia
3 : 0 (1 : 0), prodlouľení 2 : 0

Datum: 01. 10. 1985, Glasgow
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Hruąka - Sokol, Kubík, Jeslínek, Němec - Janů, Doleľal, Jarolím - Víger (51. Řehák), Takáč (78. Kouřil), Frýda
Branky: 41. Gallagher 1:0, 100. McGarvey 2:0, 109. McGarvey 3:0
Průběh: Vąechny tři góly patřili spíąe do kuriozit, ten třetí padl dokonce z dvoumetrového ofsajdu.
Rozhodčí: Haugen (Norsko)
Diváci: 12.000
Poznámky: Uvádí se i 2. října.