Slavia - FC Bohemians Praha
2 : 1 (2 : 1)

Datum: 19. 03. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 19. kolo
Průběh: Rozhodčí Petřík vyloučil muľstvu Bohemians 2 hráče, takľe hosté hráli skoro celý druhý poločas o devíti. Přesto mohli srovnat.
Sestava: Stejskal - Bejbl (stř.), Berger, Hogen, Knoflíček, Novotný, Pěnička, Suchopárek, ©mejkal (stř.), ©micer, Vávra; stř. Hunal, Kriątofík
Branky: Pěnička, Vávra - Jarolím
Rozhodčí: Petřík
Diváci: 11.205
Poznámky: ČK: Neumann, ©indelář (oba Bohemians)

SK JČE České Budějovice - Slavia
1 : 1 (0 : 1)

Datum: 02. 04. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 20. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Knoflíček, Kozel, Kriątofík (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, ©mejkal, ©micer (stř.), Vávra; stř. Hogen, Hunal
Branky: Kriątofík 0:1, Koller 1:1
Rozhodčí: Legierský
Diváci: 8.396
Poznámky: ČK: Valachovič (Č. Budějovice)

Sparta - Slavia
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 07. 04. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 21. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Knoflíček (stř.), Kriątofík, Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, ©mejkal, ©micer (stř.); stř. Hogen, ©tajner

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 22. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Knoflíček (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, ©mejkal, Vávra; stř. Hogen, ©tajner

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 23. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen, Hunal (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, ©mejkal (stř.), Vávra; stř. Knoflíček, Kriątofík
Branky: Berger, Suchopárek
Diváci: 6.013

FK ©varc Beneąov - Slavia
1 : 5 (0 : 1)

Datum: 04. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 24. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen (stř.), Hunal, Knoflíček, Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek; stř. ©mejkal, ©micer
Branky: Novotný - Berger 2, Knoflíček, Lerch, Suchopárek
Průběh: Beneąov, který se uľ rozloučil s 1. ligou, hrál klidně a bez velké naděje na vítězství. Ale přesto drľel se Slavií krok celý první poločas. V 1. poločase kapituloval jen po přímém kopu Bergra, po přestávce slavisté rychle vstřelili daląí dva góly a utkání se změnilo v exhibici.
Rozhodčí: Jirků
Diváci: 3.859
Trenér: M. Beránek: „Neřekl bych, ľe jsme hráli v první půli ąpatně. V lize není muľstvo, kterému by se daly za dvacet minut nastřílet tři góly. Věděli jsme, ľe s přibývajícím časem přijdou ąance a opravdu přiąly.”

Slavia - SK Sigma M® Olomouc
0 : 0

Datum: 12. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 25. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Hogen, Hunal (stř.), Knoflíček, Kriątofík, Lerch, Suchopárek, Vávra, Veltruský; stř. Jarolím, ©micer

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 26. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Lerch, Novotný (stř.), Pěnička, Suchopárek, ©mejkal, ©micer, Vávra; stř. Knoflíček, Kriątofík
Branka: ©micer 0:1
Diváci: 3.620

Slavia - FC Union Cheb

Datum: 24. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 27. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal, Knoflíček, Lerch, Pěnička, Suchopárek, ©mejkal (stř.), ©micer (stř.), Vávra; stř. Hogen, Kriątofík

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 28. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Jirásek, Knoflíček, Kriątofík (stř.), Lerch, Pěnička, Suchopárek, ©micer; stř. Jarolím, Kýček
Branky: Knoflíček L. - Knoflíček I., Kriątofík
Rozhodčí: Průcha
Diváci: 2.345

FK Slovan WSK Liberec - Slavia

Datum: 08. 06. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 29. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen, Hunal, Jirásek (stř.), Kriątofík, Kýček (stř.), Pěnička, Suchopárek, ©micer; stř. Jarolím, Veltruský
Branka: Zákostelský 1:0
Diváci: 9.258

Slavia - FC Viktoria Plzeň
2 : 3 (2 : 1)

Datum: 11. 06. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 30. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger (stř.), Hunal, Jarolím, Jirásek, Knoflíček, Kriątofík, Pěnička, Suchopárek, ©micer (stř.); stř. Hogen, ©tajner

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička (Vávra), Hyský - Lerch, Kriątofík, ©mejkal (Hogen), Bejbl, Novotný - ©micer, Vágner
Branky: Mucha, Rada - Vágner
Průběh: Nevydařený úvod Slavie s nadąeně bojující Olomoucí. Branka byla dosaľena rukou.
Diváci: 4.153
Trenér: F. Cipro

2 : 0 (1 : 0)

Datum: 01. 08. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 2. kolo
Sestava: Blaľek - Suchopárek - Lerch, Hyský - Poborský, Bejbl, Kriątofík, ©mejkal (Hogen), Novotný (Hunal) - ©micer, Vágner (Vávra)
Branky: Novotný, Hyský
Průběh: K vítězství přispěl výtečným výkonem Poborský, čerstvá posila ze ®iľkova.
Rozhodčí: Wencl
Diváci: 4.477

Sturm Graz - Slavia

Datum: 08. 08. 1995, Graz, Rakousko
Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský, Novotný - Lerch, Bejbl, Poborský, ©mejkal (82. Kriątofík) - ©micer (67. Vávra), Vágner (86. Hogen)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Kriątofík (Vávra), Bejbl, ©mejkal (Vágner), Novotný - Poborský, ©micer (Hunal)
Branky: Bartl 1:0, Poborský 1:1
Průběh: Slavia podala nepřesvědčivý výkon.
Diváci: 9.845

Slavia - Sturm Graz

Datum: 22. 08. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo, odveta
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Poborský, Bejbl, ©mejkal (59. Kriątofík), Novotný - ©micer (62. Vávra), Vágner (89. Hunal)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 5. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Kriątofík (©mejkal), Bejbl, Poborský, Novotný - Vávra (Hunal), Vágner
Branky: ©indelář - Vávra, Pěnička, Poborský
Průběh: Slavia kopala dvě penalty. První nedal Bejbl, ale Pěnička stačil dorazit do sítě. Druhou bez problémů proměnil Poborský.
Diváci: 2.803
Poznámky: ČK: ©edivý (Cheb)

Slavia - Sparta

Datum: 09. 09. 1995, Praha
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 6. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Hyský, Pěnička - Lerch (77. Hogen), Poborský, Bejbl, ©mejkal (51. Kriątofík), Novotný - ©micer (50. Vágner), Vávra
Branky: 48. Suchopárek (vlastní) 0:1, 54. Lokvenc 0:2
Průběh: Zápas ovlivnil rozhodčí Jirků.
Diváci: 10.036

SC Freiburg - Slavia

Datum: 12. 09. 1995, Freiburg
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský (59.) - Lerch, Poborský, Bejbl, Kriątofík (31. ©mejkal), Novotný - Vávra (88. Hogen), Vágner (62. Hunal)
Branky: 23. Novotný 0:1, 75. Pěnička 0:2, 78. Todt 1:2
Rozhodčí: Fisker (Dánsko)
Diváci: 20.000
Trenér: Muľstvo vedl z lavičky Jiří ©usta, z tribuny F. Cipro.

FK Sklo Jablonec nad Nisou - Slavia

Datum: 17. 09. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 7. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Pěnička, Lerch (Pixa) - Vávra, Poborský, Bejbl, ©mejkal (Hogen), Novotný - ©micer, Vágner
Branky: Breda 1:0, ©micer 1:1, Sokol 2:1
Průběh: Obě muľstva nastoupila bez několika nemocných nebo zraněných hráčů a na hře to bylo znát. První se z tohoto útlumu probral Jablonec a jeho útočník Breda mu zajistil vedení. Ve druhém poločase hosté přidali a vyrovnali i brankový poměr. Domácí vąak ke konci jeątě přitlačili a z trochu sporné penalty Sokol upravil stav na 2:1.
Rozhodčí: Práąil
Diváci: 8.650

2 : 1 (2 : 0)

Datum: 22. 09. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 8. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Pěnička, Novotný - Vávra, Bejbl, Poborský, ©micer (Jirásek), ©mejkal (Jarolím) - Vágner, Hogen (Kriątofík)
Branky: Bejbl 1:0, Hyský 2:0, Heřman 2:1
Průběh: Výborný nástup, za necelou půlhodinku bylo na časomíře 2:0. Pak vąak nastala křeč, sníľení na 2:1 a obava o povinné tři body.
Rozhodčí: Bohuněk
Diváci: 4.187

Slavia - SC Freiburg
0 : 0

Datum: 26. 09. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Jirásek - Vávra, Lerch (63. Pixa), Kriątofík, Bejbl, Novotný - ©micer (83. L. Jarolím), Vágner (87. Hogen)
Rozhodčí: Valdivieso (©panělsko)

SK České Budějovice - Slavia
2 : 3 (2 : 2)

Datum: 01. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 9. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Jirásek, Pěnička, Novotný - Poborský, Kriątofík, Bejbl (Pixa), ©mejkal - ©micer (Jarolím), Vágner (Vávra)
Branky: - Barteska, Vácha - ©mejkal 2, ©micer
Průběh: Kvalitní výkon muľstva, korunovaný dvěma góly ©mejkala.

Druh zápasu: Pohár ČMFS, 3. kolo
Sestava: Blaľek - Kozel - Pěnička, Hyský - Jirásek, Pixa (59. Jarolím), Poborský (90. Klimka), Kryątofík, ©mejkal - ©micer (85. ©tajner), Vágner
Branky: 61. ©micer 0:1, 81. Jarolím 0:2
Průběh: Slavia nastoupila bez řady hráčů základní sestavy (Lerch, Suchopárek, Hunal, Vávra, Novotný, Bejbl) a na lavičce spolu s náhradním brankářem Stejskalem usedli čtyři 18letí mladíci. Po téměř roční pauze, zaviněné vleklým zraněním kolena, se vąak na trávníku v její sestavě objevil Kozel a byl jedním z nejlepąích hráčů na trávníku. V prvním poločase vůbec nebyl vidět rozdíl mezi účastníkem Poháru UEFA a druholigovým celkem. Hosté si prakticky nepřihráli, a tak bojovnost Bohemians dlouho stačila na bezbrankové skóre. Gólu se diváci dočkali aľ po hodině hry, kdy Slavia předvedla hezkou moderní a rychlou akci, na jejímľ konci byl po uvolnění Vágnera ©micer. Ten obeąel i brankáře Cimbála a otevřel skóre. Domácí místy přeháněli tvrdost a v 71. na to doplatil Tymich, o dvě minuty později R. Krejčík a oba zamířili pod sprchy. Pojistku na postup dal po hrubce Rady dvě minuty před koncem Jarolím.
Diváci: 4.087
Poznámky: ČK: 71. Tymich, 73. R. Krejčík (oba Bohemians)

Slavia - FC Slovácká Slavia Uherské Hradiątě
9 : 1 (5 : 1)

Datum: 13. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 10. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel (74. Hunal) - Pěnička, Hyský - Kriątofík (52. Lerch), Bejbl, Poborský (56. Jarolím), Novotný, ©mejkal - ©micer, Vágner
Branky: 8. ©mejkal 1:0, 10. Pecha 1:1, 11. ©micer 2:1, 14. Vágner 3:1, 19. Bejbl 4:1, 31. ©micer 5:1, 48. Vágner 6:1, 57. Vágner 7:1, 68. Vágner 8:1, 78. Jarolím 9:1
Průběh: Jak černý bude pro fotbalisty ze Slovácka pátek třináctého, naznačili gólovými trefami ątědří slavisté jiľ v první dvacetiminutovce. V 8. min. naąel Bejbl v rohu ąestnáctky ©mejkala, ten se pokusil odcentrovat na ©micera, kterého v zakončení zastoupil čistým „vlastencem” Uhlíř - 1:0. Rozjetý červenobílý vlak nezastavilo ani Pechovo vyrovnání ihned z protiútoku, a tak se opět měnilo skóre. Tentokrát jiľ nepřiąli domácí ke gólu jako slepý k houslím, ale fotbalovou lahůdkou, kterou byla Kriątofíkova přihrávka na osamoceného ©micera, na níľ si útočník seąívaných nechal chutnat - 2:1. Ve 14. Vágner vymetl ranou ze dvaceti metrů pavučinu v levém horním rohu hostujícího gólmana Vosyky - 3:1. A to uľ na trávníku řádila pouze jedna jedenáctka, na zdecimovaném nováčkovi si vylepąovala skóre, a to jeątě spoustu ąancí zahodila. „Vraľdění neviňátek” se líbilo hlavně Vágnerovi, který se trefil čtyřikrát. Přání domácích fanouąků, kteří volali „deset, deset” se nakonec nevyplnilo, ale i přesto odcházeli z Edenu s gólovým přídělem spokojeni. Kdyľ totiľ obě muľstva hrají na stejnou branku, nemůľe to jinak skončit…
Diváci: 2.649
Poznámky: R. Vágner: „Není rozhodující, kdo dá góly, hlavně kdyľ padnou a vyhrajeme. Kdy jsem dal naposledy čtyři góly? Myslíte na tréninku? Beneąovu jsem dal jednou dva…”

FC Lugano - Slavia
1 : 2 (0 : 2)

Datum: 17. 10. 1995, Lugano
Druh zápasu: Pohár UEFA, 2. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Hyský, Novotný - Pěnička, Poborský (89. Jirásek), Bejbl, Kriątofík, ©mejkal - Vágner, ©micer (83. Jarolím)
Branky: 20. Vágner 0:1, 26. Pěnička 0:2, 84. ©alimov 1:2
Průběh: Jiľ v 8. min. nádherně hlavičkoval Pěnička a v 18. se ©micer proháčkoval středem, vysunul sprintujícího Vágnera a ten obeąel i brankáře a zavěsil - 0:1! Ve 25. minutě musel osvědčit reflex Stejskal, který vyrazil jedovku Sinvala na tyč. Domácí nedali, a tak toho vyuľili slavisté. Na ©mejkalův roh vyskočil o minutu později Pěnička a rozjásal početnou výpravu slavistických fanouąků podruhé - 0:2. Po přestávce Slavia kontrolovala hru, ale inkasovala ąest minut před koncem a musela se strachovat o vítězství, by» naprosto zaslouľené.
Rozhodčí: Melo Pereira (Portugalsko)
Diváci: 7.000 (6.000 ?)
Trenér: F. Cipro: „Mohli jsme vyhrát i výrazněji, protoľe do druhé branky jsme hráli velmi dobře. Po přestávce nás vedení aľ přílią uspokojilo, coľ se nám mohlo vymstít.”
Poznámky: ČK: 36. Fornera (FC Lugano)

1 : 2 (1 : 1)

Datum: 22. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 11. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Hyský, Novotný - Poborský (Jirásek), Kriątofík, Bejbl, ©mejkal (Hunal) - ©micer (Jarolím), Vágner
Branky: Číľek - Poborský, Kozel
Rozhodčí: Krula
Diváci: 2.974

Datum: 27. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 13. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Hyský, Hunal (Vávra), Novotný - Poborský, Bejbl, Kriątofík, ©mejkal (Jarolím) - ©micer, Vágner (©tajner)
Branky: ??. Timko 0:1, 80. Drulák 0:2, Poborský 1:2
Průběh: První gól do sítě Slavie padl po rychlém brejku, druhý dal Drulák po centru Webera. Poborský sniľoval z trestného kopu. ©koda ztracených bodů, zejména kvůli výborné hře a nespočtu ąancí v prvním poločase.
Diváci: 3.421
Poznámky: ČK: Neąický (Drnovice)

Slavia - FC Lugano

Datum: 31. 10. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 2. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hunal (83. Jirásek) - Hyský, Poborský, Kriątofík, ©mejkal (74. Vávra) - ©micer, Vágner (89. L. Jarolím)
Branka: 62. ©micer 1:0
Průběh: Jiľ v 6. min. střílel Suchopárek z trestného kopu do zdi a o tři minuty později dal Vágner dloubáčkem z běhu vedle. Musel zasahovat i Stejskal v 16. minutě, kdyľ vyąkrábl střelu Sinvala na břevno. O deset minut později se prodral k brankové čáře ©micer, ale jeho přihrávku nikdo nezasáhl. Čtyři minuty po přestávce vysunul Poborský ©micra, ale váhavý pomezní odmával ofsajd. V 62. min. Pěnička bohémsky vysunul ©micra, který oblafl obránce a zasunul pod padajícím brankářem Walkerem míč do sítě. Ke konci zápasu měli ąance oba celky, skóre se vąak jiľ neměnilo.
Rozhodčí: Loizou (Kypr)

Slavia - FK Viktoria ®iľkov
5 : 0 (3 : 0)

Datum: 10. 11. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 4. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hyský - Poborský, Bejbl (Jarolím), Kriątofík (Veselý), ©mejkal - ©micer, Vágner (Vávra)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 14. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hyský - Poborský (90. Hunal), Kriątofík, ©mejkal, Novotný - Vágner (62. Vávra), ©micer (85. Lidman)
Branky: 39. ©micer 1:0, 89. Novotný 2:0
Průběh: Hrálo se za vytrvalého deątě. Úvod utkání patřil domácím, jejich tlak byl vąak bezzubý. První branka padla z centru od postranní čáry - kopal ©mejkal, hlavičkoval ©micer. I kdyľ měli Brňané míč častěji na svých kopačkách, jejich akce provázela křeč. Slavia mohla zvýąit v 70. min., jenľe Vávra běľel přílią rychle a na Vlasáka nevyzrál. Tři body tak pojistil aľ Novotný, jemuľ přihrál Lidman.
Rozhodčí: Liba
Diváci: 13.520

Slavia - Racing Lens
0 : 0

Datum: 21. 11. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Hyský, Novotný - Poborský, Kriątofík, Bejbl, ©mejkal - ©micer, Vágner (60. Vávra)
Rozhodčí: Benkö (Rakousko)
Diváci: 8.032

0 : 3 (0 : 0)

Datum: 30. 11. 1995
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Novotný (Hyský) - Poborský (Lidman), Bejbl, Kriątofík, ©mejkal - ©micer, Vávra (Vágner)
Branky: Kriątofík, ©mejkal, Lidman
Rozhodčí: Amler
Diváci: 4.136
Poznámky: Slavia přezimovala na 1. místě tabulky.

Racing Lens - Slavia
0 : 1 (0 : 0), prodlouľení 0 : 1

Datum: 07. 12. 1995, Lens, stadión Felix Bolleart
Druh zápasu: Pohár UEFA, 3. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička (113. Vávra), Suchopárek, Hyský (46. Hunal), Novotný - Poborský, Bejbl, Kriątofík (94. Vágner), ©mejkal - ©micer

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 15. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Novotný - Poborský, Bejbl, Kriątofík (Lidman), ©mejkal (Hyský) - Vávra, ©micer (Vágner)
Branky: ©micer, Vávra - Obajdin
Průběh: Vzhledem k počasí a terénu se hrál dobrý fotbal. Hosté neudrľeli do přestávky vedení a Slavia otočila na 2:1.
Diváci: 7.226