Sestava: Jánoą - Bejbl, Hipp, Hyský, Kozel, Lerch, Nečas, Pěnička, Rusnák (stř.), Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Novotný, Veselý

4 : 1 (2 : 1)

Datum: 10. 04. 1994, Praha, Strahov
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 21. kolo
Sestava: Jánoą - Hipp - Lerch, Suchopárek, Hyský - Pěnička, Tatarčuk (stř.), Nečas, Bejbl, Kozel (stř.) - Rusnák; střídání Knoflíček, P. Novotný
Branky: 4. Bejbl 1:0, 17. Siegl 1:1, 33. Siegl 2:1, 55. Siegl 3:1, 72. Kostelník 4:1
Průběh: Slavia otevřela skóre po chybě Chovance. Ten pak ale zatroubil k útoku a soustředěný výkon Sparty korunoval hattrickem Horst Siegl.
Rozhodčí: Bohuněk
Diváci: 9.976

Slavia - FC Slovan WSK Liberec
0 : 2 (0 : 2)

Datum: 13. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 15. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Lerch (stř.), Novotný, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk; stř. Kaplan, Veselý

Druh zápasu: 1. liga 199/94, 22. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Knoflíček, Kozel, Lerch, Nečas, Novotný (stř.), Pěnička, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Fryč, Hipp
Rozhodčí: Maurer
Diváci: 3.678

SKP Union Cheb - Slavia
2 : 0 (2 : 0)

Datum: 24. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 23. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Fryč (stř.), Hipp, Hyský, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novotný, Pěnička, Rusnák; stř. Novák, Veselý
Branky: Samec 1:0, Samec 2:0
Diváci: 4.917

Slavia - FC Boby Brno
6 : 0 (4 : 0)

Datum: 30. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 24. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Novák, Pixa

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 25. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Hipp, Knoflíček (stř.), Kozel, Kulhánek, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý (stř.); stř. Novák, Rusnák
Branka: Lokvenc
Diváci: 2.200

Slavia - SK Sigma Olomouc M®
0 : 2 (0 : 1)

Datum: 15. 05. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 26. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Hipp, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Rusnák, Suchopárek; stř. Knoflíček, Veselý
Branky: Lasota, Onderka
Diváci: 3.552

FC Dukla Praha - Slavia
2 : 3 (1 : 0)

Datum: 22. 05. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 27. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Rusnák, Suchopárek; stř. Novák, Pěnička

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 28. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl (stř.), Hipp, Knoflíček (stř.), Lerch, Nečas, Novák, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kulhánek, Pixa
Branky: Veselý 2, Jánoą, Bejbl, Kulhánek, Suchopárek
Rozhodčí: Legierský
Diváci: 3.369

Slavia - FK Viktoria ®iľkov

Datum: 01. 06. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 29. kolo
Sestava: Jánoą - Hipp, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kaplan, Pixa

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 30. kolo
Sestava: Jánoą - Hipp (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Fryč, Hyský

Datum: 18. 07. 1994
Sestava: Stejskal - Knoflíček, Kriątofík, ©mejkal, Novák, Lerch, Pěnička, Hogen, Vávra, Novotný, Suchopárek
Branky: 30. Knoflíček 1:0, 36. ©mejkal 2:1, 69. Kriątofík 3:1
Průběh: Domácí měli hned od začátku převahu, skórovat se jim podařilo aľ po Suchopárkově střele hlavou, kterou brankář Pascolo vyrazil před volného Knoflíčka. Ten dorazil míč do branky bez obtíľí. ©výcaři sice poměrně snadno vyrovnali, kdyľ pomezní rozhodčí váhal odmávat postavení mimo hru, avąak do poločasu po Kriątofíkově rozehraném trestném kopu ©mejkal z dálky podruhé překonal brankáře hostí. Dvojí vyloučení na začátku druhého poločasu umoľnilo Slavii jeątě více přitlačit a po ąancích Pěničky, Hogena, Vávry a Nováka se po nádherném Vávrově centru podařilo zvýąit Kriątofíkovi. Pak byl vyloučen i Lerch a hra se vyrovnala. V 87. min. fauloval Novotný v pokutovém území Sinvala, avąak Weilerovi penaltu Stejskal pádem zlikvidoval.
Poznámky: Celku Servette byli na začátku druhé půle vyloučeni dva hráči.

Slavia - Slovan Bratislava
2 : 4 (1 : 3)

Datum: 24. 07. 1994
Sestava: Bejbl, Suchopárek
Branky: 6. Rusnák 0:1, 32. Bejbl 1:1, 39. Zeman 1:2, 45. Lancz 1:3, 88. Suchopárek z pen. 2:4
Průběh: Rusnák, který odeąel ze Slavie a kterému dali před utkáním funkcionáři Slavie dárkový koą, dal uľ v 6. minutě první gól Slovanu. Domácím se nedařilo, ale i tak se dočkali po půlhodině hry vyrovnání. V závěru poločasu přiąla ale pro domácí sprcha. Po brankách Zemana a Lancze ve 39. a 45. minutě získali hosté dvoubrankové vedení. Po přestávce přidali daląí branku a bylo to uľ 1:4! Poslední slovo patřilo přece jen domácím, kdyľ Suchopárek proměnil penaltu.

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Knoflíček, Kozel, Kriątofík, Novotný, Pěnička, ©mejkal, ©micer, Vávra; stř. Hogen, Lerch

Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Kriątofík, Berger, Bejbl, ©mejkal - ©micer, Knoflíček (70. Hogen)

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 2. kolo
Sestava: Stejskal - ©micer (stř.), Pěnička, Knoflíček, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Kriątofík, Suchopárek, ©mejkal, Vávra; stř. Lerch, Novotný
Branky: 4. ©micer 0:1, 44. Pěnička 0:2, 48. Knoflíček 0:3, 74. Lerch 0:4
Průběh: Za překrásného počasí začala Slavia zostra: jiľ ve 4. min. se ujala vedení po chybě zlínské obrany. Tím se okamľitě uklidnila a předváděla aľ do konce utkání technickou kopanou, její hráči byli rychlejąí, prostě fotbalovějąí. Znovu vyuľili hrubé chyby domácí obrany ke zvýąení na 2:0 a tím vlastně určili ráz zbytku utkání. Hned v úvodu 2. půle vstřelil Knoflíček třetí gól, a to uľ byl pro domácí doslova k.o.
Diváci: 6.304

Slavia - SK Hradec Králové

Datum: 20. 08. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Bejbl (stř.), Hogen, Knoflíček, Kozel, Kriątofík (stř.), Lerch, Pěnička, ©mejkal, Vávra; stř. Hyský, Novotný

Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo, odveta
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Kriątofík (67. Veselý III.), Berger, Bejbl, ©mejkal - Hogen, Knoflíček (46. Lerch (81.))

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 4. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel, Hogen, Kriątofík, Knoflíček (stř.), Bejbl, Berger, Novotný, Pěnička, ©mejkal (stř.), Vávra; stř. Kulhánek, Lerch
Branky: 17. Hogen 0:1, 46. Kozel 0:2, 67. Neumann 1:2
Průběh: Déle neľ hodinu bylo jasné, kdo chce hrát o titul a kdo o záchranu. Zatímco akce Bohemians končili nepřesnými přihrávkami, ty slavistické klokani zastavovali jen za cenu faulů. Slavii hrála velmi dobře středová řada, hlavně Kriątofík dával akcím nápad a vtip. V 17. minutě si Kozel narazil míč s Knoflíčkem, uvolnil Hogena a ten znovu potvrdil, ľe má vysokou střeleckou produktivitu. Od 37. min. hráli Bohemians v deseti. Hned po změně stran zvýąil Kozel na 2:0. Poté vąak Slavia nečekaně vypadla z role. Bohemka dvakrát nastřelila břevno a v 67. min. Neumann sníľil. ©est minut před koncem trefil Neumann znovu břevno, ale Slavia těsné vítězství uhájila.
Diváci: 8.567
Poznámky: ČK: 37. Schindler (Bohemians)

Slavia - SK JČE České Budějovice
1 : 2 (0 : 0)

Datum: 31. 08. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 5. kolo
Sestava: Stejskal - Knoflíček, Hogen, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Kriątofík, Pěnička (stř.), Suchopárek, ©mejkal, Vávra; stř. Kulhánek, Novotný
Branky: Fujdiar 0:1, Fujdiar 0:2, 56. Hogen 1:2
Průběh: Dosud neporaľená Slavia ztratila 3 body s do té doby posledními Budějovicemi. Domácí se v první půli pouze hledali. Vázla spolupráce mezi zálohou a útokem, kde oba hrotoví hráči, Knoflíček a Hogen, marně čekali na přihrávku. Aľ v závěru poločasu se Slavia trvale usadila na polovině hostů, ale výsledkem její snahy byla jen řada neproměněných ąancí. Po změně stran Fujdiar poslal v 53. a 56. minutě do slavistické branky 2x míč a bylo to 0:2. Vzápětí Hogen sníľil a vykřesal pro Slavii jiskřičku naděje. Jenľe Slavia se trápila a pomalu se jí na kopačky vkrádala nervozita, a tak si Budějovice odvezli z Edenu překvapivé vítězství.
Diváci: 6.015

0 : 0

Datum: 09. 09. 1994, Praha, Sparta
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 6. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Suchopárek, Pěnička - Lerch, Bejbl (stř.), Berger, ©mejkal, Novotný - Hogen, Knoflíček (stř.) - stř.: Vávra, Kriątofík
Rozhodčí: Puček
Diváci: 16.380
Poznámky: V závěru utkání byl Spartě vyloučen Gunda.

AIK Stockholm - Slavia
0 : 0

Datum: 13. 09. 1994, Stockholm
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Kriątofík, Berger, Bejbl, ©mejkal, Novotný - Hogen (87. Kulhánek), Vávra (63. Knoflíček)
Rozhodčí: Spasov (Bulharsko)
Diváci: 3.160 (uvádí se i 3.500)

Slavia - AIK Stockholm
2 : 2 (1 : 1)

Datum: 27. 09. 1994, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Novotný, Suchopárek, Kozel - Lerch, Kriątofík (84. Pěnička), Berger, Bejbl, ©mejkal - Hogen, Vávra (75. Knoflíček)
Branky: 26. Suchopárek z pen. 1:0, 35. Lidman 1:1, 57. Bejbl 2:1, 83. Sundgren 2:2
Rozhodčí: Navarrete (©panělsko)
Diváci: 6.329