Sestava: Jánoą (Blaľek) - Bejbl, Berger, Binič, Holota, Pěnička, Praľenica, Rusnák, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk (Jarolím), Veselý

Datum: 15. 03. 1992, Praha, hřiątě Bohemians
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 18. kolo
Sestava: Blaľek - Juraąko - Holota, Suchopárek, ©ilhavý, Praľenica - Tatarčuk, Bejbl, P. Berger (stř.) - J. Novák, Rusnák (stř.); stř. Kuka, Poviąer
Branky: Černý 0:1, ©ilhavý 1:1
Průběh: Před zápasem přiąla metelice, terén byl těľký. Rusnák dal gól, který nebyl uznán.
Rozhodčí: Puček
Diváci: 6.700

DAC Dunajská Streda - Slavia
2 : 2 (0 : 1)

Datum: 21. 03. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 19. kolo
Sestava: Blaľek - Bejbl, Berger, Holota, Juraąko (stř.), Novák, Pěnička, Poviąer, Praľenica, Rusnák (stř.), ©ilhavý; stř. Kalán, Veselý

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 20. kolo
Sestava: Blaľek - Berger, Bejbl, Holota, Kuka, Novák (stř.), Pěnička, Praľenica (stř.), Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk; stř. Jarolím, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 21. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Binič, Holota (stř.), Kuka, Pěnička, Petrouą, Poviąer, Suchopárek, ©ilhavý; stř. Praľenica, Jarolím

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 22. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger, Jarolím, Juraąko, Kuka, Pěnička, Petrouą, Praľenica, Suchopárek, Tatarčuk (Holota)

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 23. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Jarolím, Kuka, Pěnička, Petrouą, Praľenica, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk (stř.); stř. Holota, Novák
Branky: Berger, Pěnička, Tatarčuk
Diváci: 5.846

TJ Vítkovice - Slavia
0 : 0

Datum: 26. 04. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 24. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Jarolím (stř.), Juraąko, Kuka, Pěnička, Petrouą, Praľenica, Suchopárek, ©ilhavý; stř. Holota, Rusnák
Rozhodčí: Gádoąi
Diváci: 4.293

Slavia - Dynamo České Budějovice
3 : 1 (1 : 1)

Datum: 03. 05. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 25. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Jarolím, Juraąko, Kuka, Petrouą, Praľenica, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk (stř.); stř. Pěnička, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 26. kolo
Sestava: Vahala - Berger, Bejbl, Jarolím, Juraąko, Kuka, Petrouą (stř.), Praľenica, Suchopárek, ©ilhavý (stř.), Tatarčuk; stř. Pěnička, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 27. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Binič, Jarolím, Juraąko, Novák (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek, ©ilhavý; stř. Kuka, Tatarčuk
Branky: Binič, Kuka, Novák - Varga
Diváci: 10.407

Bohemians Praha - Slavia
1 : 3 (1 : 1)

Datum: 22. 05. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 28. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Binič (stř.), Holota, Jarolím, Juraąko, Kuka, Novák (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek; stř. Rusnák, Tatarčuk

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 29. kolo
Sestava: Vahala - Berger, Binič (stř.), Jarolím, Juraąko, Kuka (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk; stř. Holota, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 30. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Holota, Jarolím, Juraąko, Kuka (stř.), Pěnička, Petrouą, Praľenica, Rusnák (stř.), Suchopárek; stř. Novák, Poviąer
Branky: Maroąi - Kuka 2, Rusnák
Diváci: 8.536

Slavia - TJ Spartak TAZ Trnava
3 : 2 (1 : 2)

Datum: 16. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 1. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Binič, Juraąko, Lerch, Nečas, Novák (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek; stř. Kuka, Tatarčuk
Branky: Binič, Suchopárek, Tatarčuk - Haąa, Kostka
Diváci: 5.181

TJ DAC Poµnohospodár Dun. Streda - Slavia
4 : 2 (4 : 1)

Datum: 23. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/9, 2. kolo
Sestava: Vahala (Jánoą) - Bergr, Binič, Juraąko (Tatarčuk), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouą, Praľenica, Suchopárek
Branky: Radványi 2, Jančula, ©imon - Binič, Kuka
Rozhodčí: Krondl
Diváci: 5.640

4 : 1 (3 : 1)

Datum: 26. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 3. kolo
Sestava: Jánoą - Binič (stř.), Juraąko, Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouą (stř.), Praľenica, ©ilhavý, Tatarčuk; stř. Bejbl, Berger

Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Jánoą - Suchopárek - ©ilhavý, Pěnička - Petrouą, Tatarčuk, Berger, Nečas, Lerch - Novák (66. Rusnák), Kuka

Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Jánoą - Juraąko - Petrouą, ©ilhavý, Pěnička (58.) - Tatarčuk, Suchopárek, Nečas (82. Novák), Lerch - Binič (75. Berger), Kuka
Branky: 11. McKay 1:0, 14. ©ilhavý 1:1, 21. Baird 2:1, 43. Levein 3:1, 66. Kuka 3:2, 80. Snodin 4:2
Rozhodčí: Larsson (©védsko)
Diváci: 16.000

Datum: 06. 09. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 4. kolo
Sestava: Jánoą - Juraąko, Kuka, Lerch, Nečas (stř.), Novák (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk; stř. Berger, Rusnák
Branky: Orel 1:0, Suchopárek 1:1
Diváci: 3.291

2 : 0 (0 : 0)

Datum: 12. 09. 1992, Praha, Strahov
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 5. kolo
Sestava: Jánoą - Juraąko - Petrouą, ©ilhavý, Pěnička - Tatarčuk, Suchopárek, Nečas (stř.), Lerch - Kuka, J. Novák (stř.); střídání Rusnák, Bejbl
Branky: Kuka 1:0, Suchopárek z pen. 2:0
Průběh: Velmi dobré derby, hosté se doľadovali uznání vyrovnávacího gólu, ale definitivní podobu dal výsledku z penalty Suchopárek za sraľení Kuky Vrabcem.

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 6. kolo
Sestava: Jánoą - Kuka, Binič, Juraąko, Lerch (stř.), Nečas (stř.), Pěnička, Petrouą, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk; stř. Berger, Praľenica
Branky: 1. Majoroą 1:0, 14. Kuka 1:1
Průběh: Nitra měla raketový nástup. Hned v první minutě unikl obráncům Slavie Majoroą a domácí vedli. To vąak bylo ze strany „kanonýra” Nitry vąe. Daląí ąance, které Nitra měla, její hráči trestuhodně zahazovali. Slavia kontrolovala, ve 13. min. pohrozil Juraąko střelou do břevna a ve 14. jiľ Kuka po hrubé chybě Kostolániho nezaváhal. V 16. minutě spálila Nitra snad největąí ąanci celého zápasu. Nařízený pokutový kop za faul Petrouąe na Lednického Majoroą laxně poslal jenom do Jánoąových rukou.

Slavia - FC Tatran Preąov

Datum: 04. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 7. kolo
Sestava: Jánoą, Juraąko
Branky: 14. Koľlej 0:1
Průběh: Po bezradném výkonu ztratila Slavia doma bod. Ve 14. minutě domácí brankář Jánoą vyběhl na Koľlejův centr, ale vzduąný souboj prohrál. Tři minuty před koncem měl Serbin moľnost zajistit Tatranu vítězství. Juraąko ho v ąestnáctce chytil za dres a rozhodčí Hycl místo červené karty a penalty ukázal, ľe se nic nestalo. Vyrovnávací branka byla vlastní.
Diváci: 3.734

©K Slovan Bratislava - Slavia
2 : 1 (2 : 1)

Datum: 12. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 8. kolo
Sestava: Jánoą - Berger, Binič, Juraąko, Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouą, Suchopárek (85. Praľenica), ©ilhavý

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 9. kolo
Sestava: Jánoą - Berger, Juraąko, Kuka, Lerch, Nečas, Novák (©micer), Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý, Tatarčuk
Diváci: 3.365

SK České Budějovice JČE - Slavia
4 : 2 (3 : 1)

Datum: 25. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 10. kolo
Sestava: Jánoą - Berger, Binič (stř.), Juraąko (stř.), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Praľenica, Suchopárek, Tatarčuk; stř. Bejbl, ©micer
Branky: Fryč, P. Pěnička, Poviąer - Kuka, Suchopárek

Slavia - FC Bohemians Praha
4 : 0 (2 : 0)

Datum: 01. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 11. kolo
Sestava: Jánoą - Nečas, ©micer, Kuka, Bejbl, Berger, Lerch (Novák), Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý, ©micer, Tatarčuk
Branky: 18. Nečas 1:0, 42. ©micer 2:0, 58. Kuka 3:0, 79. ©micer 4:0
Průběh: Ve vrąovickém derby hraném na Strahově touľila po vítězství obě muľstva. Shodně totiľ jiľ pět kol nevyhrála. Po posledních neúspěąích nechal trenér Jarabinský na lavičce Petrouąe a Biniče, kterého v útoku nahradil ©micer. Od prvních minut to byl vąak byl víceméně fotbal na jednu branku. I tak je poráľka Bohemians, kteří ani jednou za zápas nevystřelili na branku, celkem milostivá.
Diváci: 4.095

FC Baník Ostrava OKD - Slavia
2 : 3

Datum: 08. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 12. kolo
Sestava: Jánoą - Kuka, Tatarčuk, Bejbl, Berger, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý, ©micer (Binič)
Branky: Časko, Poątulka - 37. Kuka, 45. Kuka, 77. Tatarčuk
Průběh: Největąí gólovou ąanci měl v úvodu zápasu ostravský ©karabela, avąak jeho střela hlavou po trestném kopu skončila nad břevnem branky Slavie. Hráči Slavie se i v daląích minutách snaľili o útočný fotbal, ale jejich snaha končila větąinou před pokutovým územím Ostravy. Aľ v závěru poločasu prokázal Kuka, jak platným je hráčem a dvakrát skóroval. Do druhé části vstupovali hosté s dvoubrankovým náskokem a s přehledem kontrolovali vývoj zápasu. Domácí se vąak nechtěli smířit se ztrátou bodů a bojovali aľ do konce utkání, vyrovnat se jim uľ ale nepodařilo.
Diváci: 4.104
Poznámky: ČK: Útrata (Ostrava)

FC Boby Unistav Brno - Slavia

Datum: 22. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 13. kolo
Sestava: Jánoą - Bejbl, Berger (Praľenica), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý, ©micer, Tatarčuk

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 14. kolo
Sestava: Jánoą - ©micer, Berger, Kuka, Tatarčuk, Bejbl, Lerch (Praľenica), Nečas, Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý
Branky: 10. ©micer 1:0, 73. ©micer 2:0, 87. Tatarčuk 3:0
Průběh: Jiľ v 10. minutě proąel Lerch celou obranou Olomouce, přihrál ©microvi a ten otevřel skóre. Slavia měla i nadále převahu, ale Bergrův ideální centr zůstal nevyuľit a Kukův teatrální pád v pokutovém území rozhodčí neodpískal. Hned po změně stran se ©micer sám řítil na branku Olomouce, ale Přibyl byl připraven. Podobnou příleľitost měl na druhé straně Látal, ale také ji neproměnil. V 61. min. se diváci zlobili, kdyľ rozhodčí odmával domnělý ofsajd unikajícímu ©microvi. Ten si ale vąe vynahradil v 73. minutě, kdy po přihrávce Kuky přidal druhý gól. Tatarčuk pak tři minuty před koncem upravil na 3:0.
Diváci: 7.217

A©K Inter Slovnaft Bratislava - Slavia
0 : 0

Datum: 06. 12. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 15. kolo
Sestava: Jánoą - Tatarčuk, Kuka, Bejbl, Berger, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, ©ilhavý, ©micer (stř.), Tatarčuk (stř.); stř. Juraąko, Novák
Průběh: V zápase, který byl díky terénu a počasí spíąe okopávanou, předvedla Slavia sice lepąí fotbal a ovládání míče, ale za neustávajícího deątě a větru nedokázala v prvním poločase vyuľít výhody prudkého větru v zádech. Pouze Tatarčuk a Kuka stříleli, ale oba dva vedle. Po změně stran se hra vyrovnala a Inter se dostal i do střelecké pozice. V 73. min. měli Praľané velké ątěstí, kdyľ po centru Mráze hlavičkoval Stojka, ale trefil naslepo letícího brankáře Jánoąe do nohy. Nejnervóznějąí muľ zápasu, trenér Interu Adamec, urazil pomezního rozhodčího a hlavní ho vyloučil mimo hřiątě.
Rozhodčí: Valeą